chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm EPS GRAFIT

Austrotherm EPS GRAFIT

10.05.2021
Szary styropian jest materiałem termoizolacyjnym o podwyższonych właściwościach termoizolacyjnych. To szczególnie ekonomiczna termoizolacja, dzięki której można szybko skutecznie koszty ogrzewania. Laboratoria badawcze nieustannie czuwają nad jego jakością. W ten sposób klient zawsze otrzymuje produkt, który spełnia najwyższe krajowe i światowe normy.

Chemia budowlana - fot. Austrotherm
fot. Austrotherm

Sprawdzony w termoizolacji dachów, ścian i podłóg budynków mieszkalnych, biurowych, szkołach, szpitalach i chłodniach.

10 powodów, dla których warto stosować styropian Austrotherm


1. Zmniejszysz wydatki na ogrzewanie. Wybierając styropian Austrotherm EPS o lepszym współczynniku przewodzenia ciepła λ, maksymalnie zredukujesz wydatki na ogrzewanie.
2. Szybko zwróci Ci się koszt inwestycji. Zastosowanie styropianu Austrotherm pozwoli zaoszczędzić zużywaną przez Twój dom energię, a wydatek na termoizolację ze styropianu, która stanowi zaledwie 10-15% inwestycji w ocieplenie, szybko Ci się zwróci.
3. Uzyskasz optymalny komfort. Dobrze ocieplony dom będzie miał lepszą zdolność do akumulowania ciepła wytworzonego w jego wnętrzu.
4. Zwiększysz trwałość budynku. Płyty Austrotherm to doskonała ochrona konstrukcji budynku przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, pozwalająca wydłużyć jej żywotność.
5. Użyjesz najlepszego izolatora. Zastosuj płyty o najniższym, a zarazem najlepszym współczynniku λD ≤ 0,031 W/mK zamiast tanich w zakupie, lecz drogich w użytkowaniu o właściwości λD ≤ 0,045 W/mK.
6. Wykorzystasz przetestowany produkt. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi laboratoriami, aby nieustannie kontrolować jakość produktów.
7. Dokonasz wyboru spośród szerokiej gamy produktów. Najnowocześniejsze linie technologiczne, obsługiwane przez doświadczonych pracowników pozwalają na oferowanie produktów specjalnie przeznaczonych do ocieplenia każdej części domu.
8. Twoja ekipa budowlana sprawnie wykona pracę. Markowe płyty styropianowe Austrotherm mają wysoką spoistość - nie łamią się, nie kruszą, nie wypadają z nich pojedyncze perełki, dlatego są łatwe w obróbce.
9. Zastosujesz produkt odporny na warunki atmosferyczne i czynniki biologiczne. Płyty styropianowe są odporne na zawilgocenie, pozwalają na wykonywanie prac w prawie każdych warunkach pogodowych. Są też odporne na grzyby, pleśnie i bakterie.
10. Przyczynisz się do ochrony klimatu. Oszczędności energii wynikające z zastosowania płyt styropianowych są większe niż energia zużyta do ich produkcji, dlatego znacząco przyczyniają się do redukcji emisji CO2.
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt