chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Austrotherm otworzył zakład w Grodkowie

Austrotherm otworzył zakład w Grodkowie

27.04.2021
Firma Austrotherm uruchomiła w Grodkowie nowoczesny zakład produkujący styropian. To trzecia obok Oświęcimia i Skierniewic fabryka, w której będą wytwarzane materiały do termoizolacji na potrzeby budownictwa. Zakład wykorzystuje najnowsze i unikalne na polskim rynku technologie produkcji, supernowoczesny park maszynowy oraz zaawansowane systemy automatyzacji, digitalizacji i bezpieczeństwa produkcji od renomowanych polskich producentów.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

W nowym zakładzie zatrudnienie znajdzie 50 osób, mieszkańców Grodkowa i gmin sąsiadujących. Fabryka to również solidne wsparcie i impuls do rozwoju gospodarki rynku pracy na Opolszczyźnie.

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm
Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

- Troska o najwyższą jakość produktów wpisana jest w rutynowe działania firmy Austrotherm. Wiemy, że dobra jakość w odniesieniu zarówno do produktów, jak i obsługi klienta zawsze jest w cenie. Nasze starania doceniają klienci, dlatego zapotrzebowanie na produkty naszej marki z roku na rok jest coraz większe. W ostatnim czasie na popyt wpływa rządowy program walki ze smogiem oraz znaczne podwyżki cen energii. Także rekordowe przeroby w budownictwie mieszkaniowym były dla nas ważnym sygnałem do zwiększenia potencjału w postaci nowego zakładu. Liczymy, że pozwoli on na zaspokojenie potrzeb wszystkich dotychczasowych i potencjalnych odbiorców – mówi Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.
REKLAMA:

Jerzy Płonka, wiceprezes zarządu dodaje – Obszar, na którym powstała fabryka liczy 2,5 ha. Hala produkcyjna, wyposażona w urządzenia polskich producentów pozwoli na przyjęcie większej liczby zamówień niż dotychczas, bez obaw o termin ich realizacji. Pierwsze ciężarówki ze styropianem opuściły fabrykę w Grodkowie, w marcu 2021 roku.

Ze względu na sytuację epidemiczną, oficjalne otwarcie zakładu zostało odwołane.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt