chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Pracownik CEMEX Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy

Pracownik CEMEX Ambasadorem Bezpiecznej Jazdy

15.04.2021
Bezpieczna, bezwypadkowa jazda, brak uszkodzeń auta, brak mandatu oraz solidna i usystematyzowana wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego – te warunki spełnić musieli Ambasadorzy Bezpiecznej Jazdy, wyłonieni w konkursie firmy Arval. Na podium znalazł się pracownik CEMEX Polska Marcin Siekierski.

Chemia budowlana - Pracownik CEMEX Polska Marcin Siekierski. Fot. Cemex
Pracownik CEMEX Polska Marcin Siekierski. Fot. Cemex
Konkurs ogłoszony przez Arval Service Lease Polska, lidera wynajmu długoterminowego aut, był przeznaczony dla kierowców wynajmowanych samochodów. Uczestnicy konkursu oprócz spełnienia szeregu różnych wymagań, wzięli również udział w trzech quizach, w których musieli wykazać się wiedzą z zakresu aktualnych przepisów ruchu drogowego.

Do konkursu zgłosiło się niemal 1000 osób, a tytuł Ambasadora Bezpiecznej Jazdy przyznano trzem kierowcom. Wśród wyróżnionych osób znalazł się pracownik CEMEX, Marcin Siekierski, który zajął drugie miejsce. „Jazda samochodem od dzieciństwa była dla mnie pasją. Gdy 20 lat temu wyrobiłem prawo jazdy świat czterech kółek stanął przede mną otworem. Dziś po dwóch dekadach oraz setkach tysięcy przejechanych kilometrów dalej odczuwam dużą satysfakcję prowadząc samochód” – powiedział laureat. „Dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Arval miałem okazję poprawić technikę jazdy i pogłębić wiedzę oraz znajomość przepisów, które cały czas „żyją” i ulegają zmianom” – dodaje.
REKLAMA:


W swojej działalności CEMEX od zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, a bezpieczna i bezszkodowa jazda są jednym z przykładów dbania o zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko pracowników, ale i innych uczestników ruchu drogowego. „Aby być dobrym kierowcą, musimy zwracać uwagę nie tylko na to, jak my sami prowadzimy pojazdy, ale również na to, co w danym momencie robią inni. Sama przyjemność podróży nie może nam przesłaniać ogromnej odpowiedzialności, jaką bierze na siebie każdy uczestnik ruchu drogowego” – mówi Marcin Siekierski.

CEMEX Polska dba o bezpieczeństwo kierowców poprzez promowanie 12 Zasad Bezpiecznego Prowadzenia Pojazdów, które dotyczą m.in. kontrolowania stanu prowadzonych pojazdów, czujności na drodze, zapinania pasów czy nieużywania telefonów komórkowych w trakcie podróży. Do innych działań CEMEX w tym obszarze należą: organizacja praktycznych szkoleń z zasad bezpiecznej jazdy, przeprowadzanie audytów kierowców oraz zgłaszanie dobrych i złych zachowań kierowców na drodze.


Autor: Cemex - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Cemex
Nowości z firmy Cemex
Czytelnia firmy Cemex
Poradnik firmy Cemex
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt