chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Produkty ISOVER pierwszym wyborem konsumentów

Produkty ISOVER pierwszym wyborem konsumentów

30.03.2021
Złote godło w X edycji programu Konsumencki Lider Jakości 2021 dla ISOVER

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
10. rok z rzędu opinie klientów zapewniły marce ISOVER pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń” prestiżowego programu Konsumencki Lider Jakości. Jak wynika z raportu podsumowującego badania opinii, produkty ISOVER są kojarzone z dobrą jakością, profesjonalizmem, zadowoleniem, udaną inwestycją i odpowiedzialnością.

Jaki jest lider?


Raport przedstawia sposób postrzegania produktów marki ISOVER przez konsumentów. Doceniają oni przede wszystkim dostępność oferty, która jest obecna w składach budowlanych w całej Polsce Drugą najczęściej wskazywaną zaletą jest konsekwencja w dbałości o najwyższą jakość. Wielu badanych deklarowało w swoich wypowiedziach, że poleca innym produkty ISOVER. Ponadto aktywni klienci cenią markę za rozpoznawalność i to, jakim zaufaniem jest obdarzona przez fachowców i branżę budowlaną.

- Pierwsze miejsce w kategorii „Systemy Dociepleń” potwierdzają, że produkty ISOVER nie tracą raz zdobytego zaufania klientów, a to za sprawą dobrej jakości, profesjonalizmu i odpowiedzialności – mówi Anna Kozera, koordynator marki ISOVER. – Nasz produkt kojarzy się z zadowoleniem z udanej inwestycji w budowę domu, które bardzo często przekłada się na chęć dalszego polecenia. To najlepszy dowód zadowolenia. Tegoroczny raport po raz kolejny potwierdza, że doskonale odpowiadamy na potrzeby klienta i to stanowi fundament naszej pozycji lidera.
Przeczytaj również: Isover ze złotym medalem
Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

Zdaniem konsumentów


Już od dziesięciu lat organizatorzy badają opinie konsumentów na temat jakości produktów i usług, wyłaniając w ten sposób ranking liderów na polskim rynku. W trakcie badań kwestionariuszowych, eksperckich, pilotażowych i CAWI pod uwagę są brane powody wyboru konkretnych rozwiązań, najpopularniejsze skojarzenia, znajomość marki i lojalność wobec niej. W ten sposób powstaje kompletny obraz producenta w danej kategorii. Na bazie analizy danych ilościowych i jakościowych, na które składają się wypowiedzi konsumentów, wyłaniani są liderzy. Tegoroczny raport powstał na próbie badawczej 15 tys. osób zamieszkałych w największych miastach Polski, takich jak Gdańsk, Szczecin, Kraków i innych.

ISOVER, lider wśród producentów wełny mineralnej na polskim rynku, oferuje szeroką gamę energooszczędnych produktów dedykowanych budownictwu ogólnemu oraz izolacjom technicznym stosowanym w przemyśle. W portfelu produktów posiada izolacje z wełny mineralnej z włókien szklanych, skalnych, maty siatkowe czy hybrydowy system ocieplenia budynków.

REKLAMA:
Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Isover
Nowości z firmy Isover
Czytelnia firmy Isover
Poradnik firmy Isover
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt