chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Unicell Poland z tytułem „Gazele Biznesu 2020”

Unicell Poland z tytułem „Gazele Biznesu 2020”

05.02.2021
Firma Unicell Poland, producent farb i chemii budowlanej marki Primacol oraz produktów do dekoracji i ochrony drewna marki LuxDecor, została laureatem rankingu „Gazele Biznesu 2020” organizowanego przez Puls Biznesu. Tytuł jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju i finansowej transparentności przedsiębiorstwa. To nie pierwsze wyróżnienie tego typu. Wcześniej firma była laureatem „Gazel” w latach: 2007, 2011, 2013.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Ranking „Gazele Biznesu” ma na celu wskazanie najprężniej rozwijających się podmiotów z sektora MŚP. Do udziału w przedsięwzięciu firmy mogą zgłaszać się same lub zostać wyłonione przez wywiadownię biznesową współpracującą z organizatorem.

Tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany jest w oparciu o wyniki, jakie firma osiągnęła w ciągu ostatnich trzech lat. Pod uwagę brane są następujące kryteria: nieprzerwane prowadzenie działalności przez ten czas, przychody ze sprzedaży między 3 a 200 mln złotych w roku bazowym, wzrost przychodów ze sprzedaży w badanym okresie, brak strat w badanym okresie oraz złożenie sprawozdań finansowych do KRS i przekazanie ich wywiadowni gospodarczej.
REKLAMA:


- Bardzo nam miło, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w sektorze MŚP – mówi Bartłomiej Sawulski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu w firmie Unicell Poland. Takie wyróżnienie zobowiązuje do wzmożonej pracy na rzecz rozwoju przedsiębiorstwa, szczególnie w obecnych, nieprzewidywalnych czasach. Jednocześnie to potwierdzenie, że warto odważnie realizować założone cele.

„Gazele Biznesu” to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Podobne zestawienia są sporządzane w: Szwecji, Danii, Słowenii i w republikach nadbałtyckich.


Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt