chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » AkzoNobel szykuje w 2021 r. konkurs Paint the Future dla startupów w Chinach

AkzoNobel szykuje w 2021 r. konkurs Paint the Future dla startupów w Chinach

15.12.2020
Chcąc wzmocnić relacje ze startupami na kluczowym rynku działalności, w marcu 2021 r. AkzoNobel zamierza uruchomić w Chinach kolejny konkurs dla startupów na szczeblu regionalnym.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel

Konkurs łączy w sobie serię programów dla startupów, środowisk akademickich, instytutów badawczych i dostawców, w ramach których mogą oni wspólnymi siłami prowadzić testy, uruchamiać i skalować przełomowe rozwiązania we współpracy z AkzoNobel.

Wspaniała przyszłość różni się od dobrej przyszłości branży farb i powłok stopniem zaawansowania innowacji i współpracy – twierdzi Thierry Vanlancker, CEO AkzoNobel. – Właśnie o to chodzi w konkursie Paint the Future. W tym ekosystemie innowacyjnej współpracy możemy znaleźć i rozwijać rewolucyjne, twórcze pomysły, dzięki którym przeniesiemy nasze produkty na wyższy poziom i zrobimy krok w przyszłość.
REKLAMA:


Paint the Future został przeprowadzony przez firmę po raz pierwszy w 2019 r. i był w tej branży pionierskim globalnym programem dla startupów. W 2020 r. producent zorganizował podobny konkurs na szczeblu regionalnym. Teraz chce zaprosić do udziału startupy w Chinach – w kraju, który znany jest z innowacji technologicznych.

Trzy wyzwania stymulujące


W ramach programu w Chinach poszukiwane są spółki i instytuty technologiczne na wczesnych etapach rozwoju, które opracowały rozwiązania w dziedzinie doświadczenia klienta, inteligentnych łańcuchów dostaw, a także rozwiązania dążące do zmniejszenia ilości generowanych odpadów. Szczegółowy opis wyzwań zostanie ogłoszony na początku stycznia 2021 r.

Wszyscy uczestnicy mają szansę skorzystać z rozległej wiedzy i doświadczenia ekspertów AkzoNobel, a zwycięzcy będą współpracować z firmą przy opracowywaniu zrównoważonych możliwości biznesowych.

Chiny prosperują dzięki innowacjom


Organizacja konkursu dla startupów w Chinach jest bardzo ekscytująca, ponieważ właśnie tam, dzięki ciągłym inwestycjom w talenty i technologie, innowacje technologiczne stały się głównym motorem rozwoju.

AkzoNobel ma innowacyjność we krwi, dlatego ogromnie się cieszymy, że możemy przyczynić się do wprowadzania nowatorskich rozwiązań na rzecz zrównoważonego rozwoju w Chinach – powiedział Klaas Kruithof, Dyrektor ds. Technologii AkzoNobel. – Podobnie jak Chiny kładziemy duży nacisk na innowacje technologiczne. Zależy nam na tym, by wykorzystać otwarte innowacje i ekosystem współpracy, dzięki czemu będziemy mogli oferować naszym klientom bardziej wartościowe i nowoczesne produkty.Ogromnie się cieszymy, że możemy zorganizować nasz konkurs Paint the Future dla startupów w Chinach. Dzięki współpracy możemy wyznaczać nowe granice w naszej branży z korzyścią dla naszych klientów – dodaje Mark Kwok, Prezes AkzoNobel w Chinach i Azji Północnej oraz Dyrektor Handlowy działu Decorative Paints w Chinach i Azji Północnej.

Wyzwanie dla startupów w Chinach rozpocznie się oficjalnie 1 marca 2021 r., wtedy też zostanie uruchomiona strona internetowa konkursu. Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na https://www.letspaintthefuture.com/zh-hans/china-challenge/.
Przeczytaj również: Każdy może pomalować sufit
Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt