chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » AkzoNobel prezentuje 16. edycję kolekcji ColorSurfaces

AkzoNobel prezentuje 16. edycję kolekcji ColorSurfaces

20.10.2020
Klienci branży motoryzacyjnej, lotniczej i elektroniki użytkowej już mogą odkrywać najnowsze trendy kolorystyczne dzięki ogłoszonemu ColorSurfaces Edition 16.

Chemia budowlana - Fot. AkzoNobel
Fot. AkzoNobel
Tegoroczna edycja ColorSurfaces jest mocno związana z Kolorem Roku 2021 AkzoNobel, Moc Ziemi (ang. Brave Ground). Ciepły, neutralny odcień dodaje nam odwagi do zmiany, jednocześnie wzmacnia i uspokaja, przypominając o prostych rzeczach w życiu.

Każdego roku nasz zespół kreatywny spotyka się z czołowymi zewnętrznymi projektantami, aby omówić globalne trendy konsumenckie, które mają wpłynąć na nasz wybór kolorów i materiałów w ciągu najbliższych 12 miesięcy, włączając w to także wybór Koloru Roku – mówi Stephie Sijssens, Global Color Design Manager. – Efektem prac jest ColorSurfaces, nasza wspaniała kolekcja trendów kolorystycznych. W połączeniu z analizą kolorów, badaniami materiałów i inspirującymi wizualizacjami, ColorSurfaces zapewnia unikalny zestaw, który inspiruje naszych klientów.
REKLAMA:


Cztery palety – Ja, My, Czas i Świat – zostały zaprojektowane wokół Mocy Ziemi (Brave Ground), aby pokazać, jak można łączyć kolory w celu uzyskania różnych efektów. Na przykład, uzyskanie spokojnego wyglądu za pomocą dopasowanych aranżacji lub sportowej energii dzięki połączeniu Mocy Ziemi (Brave Ground) z kontrastującymi jasnymi tonami.

Wychodząc daleko poza kolor, zespół projektantów bada też strukturę, wykończenia, tekstury i wzory, które mogą przełożyć się na inspirujące rozwiązania w obszarze powłok dla przemysłu motoryzacyjnego i elektroniki użytkowej. Inspiracją dla tegorocznych palet były naturalne materiały, takie jak ziemia, glina i kwarc, a także gładkie i kojące wykończenie muszli.

Moc Ziemi (Brave Ground) ma różne wykończenia dla każdego z czterech modnych motywów: wyrafinowane perły, strukturalna powłoka terra, gładkie efekty anodowane i naturalne interferencje. Każda wersja Mocy Ziemi (Brave Ground) jest mocna sama w sobie, ale też stanowi podstawę dla innych odcieni, które mogą lśnić i wyróżniać się.Sijssens dodaje: – Nasi klienci mogą korzystać z ColorSurfaces jako dobrego źródła inspiracji, wsparcia dla projektów lub jako punkt wyjścia do opracowania nowych kolorów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ColorSurfaces Edition 16, odwiedź stronę internetową ColorSurfaces lub śledź #ColorSurfaces w mediach społecznościowych.

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Akzo Nobel
Nowości z firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Czytelnia firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Poradnik firmy Akzo Nobel Decorative Paints
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt