chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Odpowiedni styropian na stropodach

Odpowiedni styropian na stropodach

13.07.2020
W cyklu "Porady dociepleniowe Austrotherm" prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu dociepleń. Oto kolejne z nich:

Chemia budowlana - Fot. Austrotherm
Fot. Austrotherm

Pytanie: Nasza spółdzielnia mieszkaniowa rozważa docieplenie styropianem stropodachu wentylowanego jednego z budynków o powierzchni 800 m2. Który materiał z Państwa bogatej oferty będzie odpowiedni?

W celu dobrania odpowiedniego materiału niezwykle istotna jest analiza, w tym poznanie sposobu użytkowania wspomnianej powierzchni Najczęściej spotykamy się ze stropodachami wentylowanymi, które z uwagi na ograniczoną wysokość i układ konstrukcji spadkowej dachu nie umożliwiają użytkowania tej powierzchni. W tym przypadku polecamy wyroby z grupy Austrotherm EPS GRAFIT. Są jednak inwestycje, gdzie ze względu na wymagania określone m.in. w projekcie budowlanym sugerujemy zastosowanie innych produktów, np. z rodziny Austrotherm XPS.
REKLAMA:


W celu dokonania właściwego wyboru materiału i uzyskania wymaganej izolacyjności cieplnej wspomnianego stropodachu wentylowanego zachęcamy do kontaktu z działem doradztwa technicznego.

Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt