chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Wojewoda dziękuje ARBETowi za pomoc w trakcie pandemii

Wojewoda dziękuje ARBETowi za pomoc w trakcie pandemii

08.07.2020
W momencie ogłoszenia w kraju stanu pandemii, Fabryla Styropianu ARBET nie pozostała obojętna wobec problemów lokalnej społeczności i służby zdrowia. Tuż przed świętami Wielkiej Nocy udało się nam skontaktować z przedstawicielami koszalińskiego szpitala i udzielić pomocy, fundując placówce potrzebny sprzęt. ARBET wydał na ten cel jednorazowo ponad 114 tysięcy złotych.

Chemia budowlana - Fot. ARBET
Fot. ARBET

Szpital potrzebował pilnie monitora transportowego, pomp strzykawkowych oraz objętościowych z dodatkowym wyposażeniem. Sprawna koordynacja działań pomiędzy Fabryką, a specjalistami ze Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie pozwoliła sfinalizować całość w mniej niż tydzień.

Chemia budowlana - Fot. ARBET
Fot. ARBET
Po udzieleniu pomocy firma Arbet starała się rozpropagować apel o dalsze wsparcie. Zwróciła się do polskich przedsiębiorców, a szczególnie do znanej dobrze branży budowlanej i ociepleniowej.
Przeczytaj również: Gala Diamentów Forbesa Z Arbetem
Wkrótce Fabryka otrzymała od Wojewody Zachodniopomorskiego podziękowania pisemne za pomoc w trakcie pandemii COVID-19. To dla ARBETu ważny dowód, że takie działania są potrzebne i doceniane.

Czas pandemii COVID-19 to dla wszystkich sprawdzian. Przedstawiciel szpitala zaraz po otrzymaniu z ARBETu darów tłumaczył, że sprzęt medyczny się szybko dekapitalizuje. Ponieważ jest wyjątkowo drogi, więc zakup wyposażenia jest dla placówek służby zdrowia zawsze wielką pomocą. Apel rzecznika Szpitala Wojewódzkiego, Cezarego Sołowija, jest wciąż aktualny: „Jeżeli ktoś zechciałby nas wesprzeć, to prosimy o kontakt, aby ta pomoc była w sposób właściwy wykorzystana i dedykowana pod konkretne, aktualne potrzeby szpitala„.

REKLAMA:

Dołączamy się do tego apelu.
Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt