chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Minister Infrastruktury patronem konferencji DNI BETONU 2020

Minister Infrastruktury patronem konferencji DNI BETONU 2020

29.05.2020
Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk objął patronatem honorowym XI Konferencję Dni Betonu 2020. W gronie patronów konferencji są także: Tomasz Żuchowski - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad oraz Sekcja Inżynierii Materiałów Budowalnych i Sekcja Konstrukcji Betonowych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN.

Chemia budowlana - Fot. Stowarzyszenie Producentów Cementu
Fot. Stowarzyszenie Producentów Cementu

Przygotowania do XI Konferencji Dni Betonu 2020, organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów Cementu, przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 października 2020 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Podczas konferencji tradycyjnie przewidujemy interesujące sesje i debaty dotyczące wyzwań technicznych i uwarunkowań gospodarczych branży budowlanej. Wśród wydarzeń towarzyszących warto wymienić konkurs Power Concrete, Warsztaty Betonowe i wręczenie Nagród Dni Betonu.
REKLAMA:


W ostatniej, jubileuszowej, dziesiątej konferencji Dni Betonu wzięła udział rekordowa liczba 1060 uczestników.

Podczas konferencji prezentowane będzie całe spektrum zastosowania cementu i betonu w gospodarce narodowej. Dni Betonu to forum wymiany informacji, poszukiwania nowych rozwiązań i technologii. Ważnym tematem tegorocznej konferencji będzie problematyka zrównoważonego rozwoju i Zielony Ład, który będzie realizowany przez Unię Europejską.

Chcemy pokazać wkład przemysłu cementowego w ochronę klimatu i środowiska.Przypominamy, że ilość miejsc na konferencji Dni Betonu 2020 jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat.


Autor: spc - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy spc
Nowości z firmy spc
Czytelnia firmy spc
Poradnik firmy spc
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt