chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Floortec 2K-Purolid - system podłogowych powłok ochronnych firmy Brillux

Floortec 2K-Purolid - system podłogowych powłok ochronnych firmy Brillux

04.11.2019
Innowacyjny system podłogowych powłok ochronnych firmy Brillux: nowe powłoki ochronne Floortec 2K-Purolid są bardzo wytrzymałe, umożliwiają błyskawiczna aplikacje i dalsza obróbkę, a dodatkowo odznaczają się prawdziwie wszechstronnym zastosowaniem.

2K-Purolid jako dwuskładnikowa powłoka na bazie poliuretanu jest odporna zarówno na obciążenia mechaniczne, jak i chemiczne. Ponadto powierzchnie ulegają dekontaminacji, sa odporne na działanie środków dezynfekcyjnych oraz bardzo światłotrwałe i wysoce odporne na warunki atmosferyczne.

Dzięki szybkiemu utwardzaniu oraz krótkiemu czasowi obróbki produkty 2K-Purolid doskonale nadają się do szybkich renowacji i aplikacji dwóch warstw dziennie – gwarantując przy tym wyjątkowo niska emisje substancji szkodliwych, co potwierdza pomyślne badanie przeprowadzone zgodnie ze schematem AgBB (opracowanym przez niemiecka komisje zajmująca się ocena wpływu substancji budowlanych na zdrowie).

REKLAMA:

Ponadto 2K-Purolid wyróżnia się dobrym rozprowadzaniem i doskonała przyczepnością. Wersja standardowa produktu spełnia wymogi klasy antypoślizgowej R9. W połączeniu z Floortec Safe-Step 841 można osiągnąć właściwości antypoślizgowe klasy R10/R11.

Oprócz bezbarwnych wykończeń ochronnych w wersji jedwabiście matowej i z jedwabistym połyskiem lakier 2K-Purolid F 878 umożliwia tworzenie kolorowych powłok o dobrej sile krycia w kolorach standardowych RAL 7035 oraz RAL 7023. Możliwość uzyskania innych kolorów za przedniopomostowemu barwienia Brillux.

System podłogowych powłok ochronnych Floortec 2K-Purolid:Chemia budowlana - Fot. Brillux
Fot. Brillux

Doskonały produkt o wszechstronnym zastosowaniu


Na podłożach mineralnych, takich jak beton, jastrych cementowy, jastrych na bazie siarczanu wapnia lub jako wierzchnia powłoka ochronna na przemysłowych powłokach EP oraz PU. 2K-Purolid sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i doskonale nadaje się do stosowania na rożnych powierzchniach.

Chemia budowlana - Fot. Brillux
Fot. Brillux

Bezbarwna powłoka ochronna 2K-Purolid gwarantuje trwała ochronę również na Floortec 2K-Mineralico SL 470 oraz Brillux Designboden 3055. Podłogi pokryte 2K-Purolid sa dodatkowo odporne na działanie plastyfi katorów i przeznaczone do ruchu pojazdów. Cechy te umożliwiają bardzo wszechstronne zastosowanie nowego systemu powłok ochronnych.

Oprócz prywatnych pomieszczeń mieszkalnych, sklepów detalicznych, lokali gastronomicznych i pomieszczeń komercyjnych, produkt znajduje również zastosowanie w garażach, na powierzchniach przeznaczonych dla ruchu pojazdów z ogumieniem oraz w warsztatach.

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt