chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol na targach Warsaw Home

Primacol na targach Warsaw Home

25.10.2019
Warsaw Home to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni, 3-6 października, producenci z Polski i zagranicy prezentowali swój dorobek i możliwości designu. Liczba wystawców rośnie z edycji na edycję. To bez wątpienia największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Stworzona przestrzeń biznesowa łączy projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla biur, hoteli, restauracji i własnych czterech kątów. Warsaw Home to unikatowe miejsce, gdzie uczestnicy prezentują nie tylko swoje produkty czy nawiązują profesjonalne relacje, ale także dzielą się swoimi przemyśleniami na temat branży.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

W targach uczestniczyła również firma Unicell Polska z Wasilkowa producent farb i chemii budowlanej marki Primacol i produktyów do ochrony i dekoracji drewna marki LuxDecor, prezentując szeroki wachlarz możliwości i produktów dla współczesnego designera.
Przeczytaj również: Primacol na targach w Dubaju
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
- Na targach Warsaw Home jesteśmy obecni już po raz trzeci. - mówi nam Maciej Aronowicz, specjalista ds. PR w firmie Unicell. - Bacznie obserwujemy tę imprezę i widzimy, jak z roku na rok się dynamicznie rozwija. Dwa lata temu były to tylko dwie hale, a w tym roku zajęta była niemal cała przestrzeń wystawiennicza. Można śmiało powiedzieć, że obecnie to najważniejsze i największe targi wnętrzarskie w tej części Europy, więc tu po prostu trzeba być. Nasza aktywność od początku jest związana ze strefą archiDAY, bo architekci i projektanci wnętrz to grupa, w która najbardziej celujemy. Tu także można mówić o nieustannym rozwoju. Organizatorzy archiDAY bardzo dbają o to, żeby program był atrakcyjny właśnie dla tej konkretnej grupy. Zapewniają szkolenia, prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty. Na targi przyjeżdżają architekci i projektanci wnętrz z całej Polski, więc można mówić i sukcesie. Chcąc możliwie najbardziej zainteresować gości strefy achiDAY postanowiliśmy się skupić na dwóch grupach produktów – Farbach dekoracyjnych Primacol Decorative oraz Farbach kredowych LuxDecor Chalk-it. Największy nacisk położyliśmy na nowości w ofercie. - dodaje Maciej Aronowicz.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

- Przeprowadziliśmy również dwa warsztaty, dotyczące metamorfozy mieszkania w weekend oraz odnawiania mebli. W obu przypadkach odbiór był znakomity. W ciągu tych czterech dni odbyliśmy wiele owocnych spotkań i nawiązaliśmy sporo interesujących znajomości, co w naszej ocenie jest podstawowym założeniem tych targów. Mamy nadzieję, że w przyszłości rozwinie się to w atrakcyjne relacje handlowe. Na pewno weźmiemy udział w targach za rok, już teraz zapraszam na nasze stoisko, które tradycyjnie będzie rozstawione w strefie archiDAY. - podsumowuje Maciej Aronowicz.

Kolejne targi od 30 września do 3 października 2020.
Przeczytaj również: Primacol na targach Szanghaju
REKLAMA:Autor: Unicell International - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell In
Nowości z firmy Unicell International
Czytelnia firmy Unicell International
Poradnik firmy Unicell International
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt