chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Letnio-jesienne wydanie Baumit Magazynu

Letnio-jesienne wydanie Baumit Magazynu

08.07.2019
Branża budowlana wciąż się rozwija i wykorzystuje nowatorskie technologie, dlatego właśnie firma Baumit po raz kolejny przygotowała cykl artykułów branżowych dla zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami, spiętych pod jednym wspólnym tytułem – Baumit Magazyn. Całemu projektowi przyświeca jeden cel – propagowanie filozofii mieszkania w zdrowej, pięknej i energooszczędnej przestrzeni.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit

Aktualny numer Baumit Magazynu to tradycyjnie spora porcja wiedzy z zakresu budowlanki, która bez wątpienia zaspokoi apetyt architektów, wykonawców, inwestorów… wszystkich, którzy lubią wiedzieć, co jest aktualnie trendy i co w branżowej trawie piszczy.

O czym dokładnie mogą przeczytać wszyscy spragnieni nowinek architektonicznych i budowlanych? Chociażby o tym jak w odniesieniu do kolorystyki elewacji połączyć modę z praktycznymi rozwiązaniami. Zgłębiając aktualne wydanie dowiemy się także, dlaczego ocieplenie ścian zewnętrznych jest fundamentalną zasadą zdrowego mieszkania oraz jaki ma ono wpływ na jakość naszego życia. Gratką dla czytelników będzie także ciekawy i inspirujący wywiad z wielokrotnie nagradzanym architektem Samuelem Delmasem, który na łamach Baumit Magazynu opowiada o trendach naturalistycznych, renesansie ekologii, a także swojej wizji współczesnej architektury i pomysłach prosto z paryskiej pracowni.
REKLAMA:


W najnowszym numerze półrocznika nie zabrakło także wrażeń związanych ze zdrową, branżową rywalizacją. Już po raz trzynasty wystartował dobrze znany w kręgu wykonawców, inwestorów i architektów konkurs Fasada Roku, a o jego szczegółach można dowiedzieć się z artykułu poświęconego aktualnej, 13-ej już odsłonie zmagań. Wielbiciele pięknych i nowoczesnych obiektów architektonicznych z pewnością chętnie przyjrzą się laureatom ubiegłorocznej edycji. Jednak nie samym budownictwem człowiek żyje! Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z tekstem na temat Baumit Liga – zabawy gwarantującej prawdziwie sportowe emocje.

W nowym wydaniu magazynu znajdziemy również garść informacji dotyczących działań marki Baumit w Polsce oraz zagranicą, jak i tego, w jaki sposób firma realizuje swoją filozofię energooszczędnego i zdrowego budownictwa. To tylko niektóre z tematów znajdujących się w ramówce najnowszego numeru. O czym jeszcze w nim przeczytamy? O tym najlepiej przekonać się samemu – z pewnością artykuły zaciekawią wszystkich fanów nowoczesnego budownictwa. Edycja papierowa nakładem 4000 egzemplarzy dystrybuowana jest wśród Przyjaciół i Partnerów biznesowych firmy Baumit, a e-wydanie można pobrać bezpłatnie na stronie internetowej firmy.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt