chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol partnerem konferencji Bauhaus 1919-2019 Past/Present/Future

Primacol partnerem konferencji Bauhaus 1919-2019 Past/Present/Future

27.05.2019
W dniach 14-15 maja br. na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa pt. „Bauhaus 1919-2019 Past/Present/Future”. Marka Primacol Decorative była oficjalnym partnerem wydarzenia.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

W roku bieżącym przypada setna rocznica powstania Bauhausu. Organizatorzy, władze Wydziału Architektury PB oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Politechniki Białostockiej, uznali, że okrągły jubileusz powołania legendarnej szkoły artystycznej jest doskonałą okazją, aby wszcząć dyskusję o jej dziedzictwie i wpływie na myślenie wielu pokoleń europejskich architektów. Do rozmowy na ten temat zaprosili wielu znakomitych gości. W konferencji wzięli udział członkowie Saksońskiej oraz Berlińskiej Akademii Sztuki, naukowcy i doktoranci z Rosji, Rumunii, Czech, Węgier, Łotwy, Ukrainy i Polski.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Firma Unicell Poland, farb i chemii budowlanej marki Primacol, była jednym z oficjalnych partnerów wydarzenia. W czasie trwania sesji naukowej na terenie Wydziału Architektury zamontowano specjalną instalację z ekspozycją marki Primacol Decorative. Każdy uczestnik miał możliwość zapoznania się zaprezentowanymi efektami dekoracyjnymi i rozmowy na ich temat.

REKLAMA:Autor: Unicell International - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell In
Nowości z firmy Unicell International
Czytelnia firmy Unicell International
Poradnik firmy Unicell International
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt