chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Biały sufit Primacol Professional

Biały sufit Primacol Professional

23.05.2019
Wodorozcieńczalna, biała farba emulsyjna przeznaczona do malowania sufitów. Charakteryzuje się dobrym kryciem i łatwą aplikacją, nie chlapie w trakcie aplikacji i nie zostawia smug. Po wyschnięciu tworzy powłokę w śnieżnobiałym kolorze umożliwiającą „oddychanie ścian”.

Nie zawiera rozpuszczalników. Farba Biały sufit Primacol Professional przeznaczona jest do malowania na różnych rodzajach podłoży wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się na powierzchni tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych. Można ją również stosować na podłożach z płyt gipsowo-kartonowych, drewna i materiałów drewnopochodnych oraz cegieł.
Chemia budowlana - Biały sufit Primacol Professional

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Sufit należy malować zgodnie z kierunkiem padania światła, zaczynając od okna i kierując się do wnętrza pokoju. Przed użyciem farbę trzeba dokładnie wymieszać. Najlepsze efekty uzyskuje się malując wałkiem o krótkim lub średnim włosiu (do 8 mm). Malując, farbę obficie nabierać na wałek i następnie równomiernie rozprowadzać ją na suficie. Kolejne fragmenty łączyć metodą „mokre na mokre”. Malowanie każdego fragmentu zalecamy kończyć ruchami wałka w tym samym kierunku. Aby uniknąć smug nie stosować półsuchego wałka, nie robić przerw w pracy ani miejscowych poprawek. Drugą warstwę nakładać po wyschnięciu pierwszej.

Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell Po
Nowości z firmy Unicell Poland
Czytelnia firmy Unicell Poland
Poradnik firmy Unicell Poland
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt