chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » RIGIPS patronem IV Podkarpackiego Turnieju Monterów

RIGIPS patronem IV Podkarpackiego Turnieju Monterów

29.03.2019
W Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się już po raz 4. Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. W imprezie wzięły udział drużyny uczniów kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W sumie do rywalizacji zgłosiło się 10 szkół budowlanych z województwa podkarpackiego.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej, podczas której zawodnicy rozwiązywali test z zakresu znajomości systemów suchej zabudowy oraz praktycznej polegającej na wykonaniu zadania zgodnie z otrzymaną dokumentacją. Zadanie wymagało od uczestników dużych umiejętności i precyzji a polegało na odpowiednim przygotowaniu materiału i dopasowaniu poszczególnych elementów suchej zabudowy tak, aby wykonać go zgodnie z określonym wzorem. Pod uwagę brano także przestrzeganie przepisów BHP oraz ogólne wrażenia estetyczne.

Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips
Chemia budowlana - Fot. Rigips
Fot. Rigips

Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele marki RIGIPS, bardzo wysoko ocenili poziom przygotowania uczniów do turnieju.
REKLAMA:


Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody a wszyscy uczestnicy – dyplomy i upominki.

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju.

Autor: Rigips - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Rigips
Nowości z firmy Rigips
Czytelnia firmy Rigips
Poradnik firmy Rigips
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt