chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Audyt wewnętrzny czyli jak dbać o jakość

Audyt wewnętrzny czyli jak dbać o jakość

08.01.2018
Jakość – oto filozofia działania ARBETu. Terminowość, rzetelność, słowność – to buduje siłę przedsiębiorstwa i pozwala klientom obdarzyć go zaufaniem.

Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

Audyt wewnętrzny, ISO 9001 – czyli jak Fabryka dba o jakość


Fabryka Styropianu ARBET Sp. J. od 2004 roku posiada wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością według normy ISO 9001. Jako jedna z nielicznych firm poddała się w ubiegłym roku certyfikacji na nową wersję normy: ISO 9001:2015. Norma ta opiera się na trzech koncepcjach: wzmocnionym, w stosunku do poprzednich wersji, „podejściu procesowym”, cyklu PDCA (Planuj – Wykonaj – Sprawdź – Działaj) i „podejściu opartym na ryzyku”.

Audyt w zakładach produkcyjnych


W celu utrzymania i ciągłego rozwoju wdrożonego systemu niezbędne są tzw. audyty wewnętrzne. W FS ARBET przeszkoleni do tego celu audytorzy wiodący przeprowadzają regularne audyty we wszystkich oddziałach produkcyjnych. Audyty odbywają się zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami rocznymi. W czasie audytów sprawdzana jest prawidłowość funkcjonowania systemu, w tym zgodność postępowania z określonymi procedurami, w ramach poszczególnych procesów.
Przeczytaj również: „Nie ma jak w domu”
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet
Chemia budowlana - Fot. Arbet
Fot. Arbet

Audyt zewnętrzny – dbałość o obiektywne sprawdzenie jakości


Całoroczna praca oceniana jest podczas audytu zewnętrznego, przeprowadzanego przez jednostkę certyfikującą. Obecnie (od 2008 roku) współpracujemy z Jednostką Certyfikacyjną SGS Polska Sp. z o. o.

REKLAMA:

Na poprzednim audycie zewnętrznym jako tzw. mocne strony, jednostka certyfikująca wskazała zaangażowanie pracowników do działania zespołowego przy wdrażaniu nowej normy, ze szczególnym uwzględnieniem oceny ryzyk i szans w procesach. Wyróżniono również wysoką świadomość personelu w zakresie swojego wkładu w skuteczność Systemu Zarządzania Jakością.

Autor: Arbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Arbet
Nowości z firmy Arbet
Czytelnia firmy Arbet
Poradnik firmy Arbet
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt