chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Bondex nowy produkt do ochrony drewna

Bondex nowy produkt do ochrony drewna

07.06.2017
Każdy drewniany element, narażony na działanie czynników atmosferycznych, wymaga konserwacji. Niezabezpieczone meble ogrodowe – choć ulubione – z czasem stracą dawny blask i zamiast ozdabia, będę wyglądały nieestetycznie. Rozwiązaniem problemu jest nowa farba Bondex Renowacja.

[z1|
Bondex Renowacja – hybrydowa, alkidowo-poliuretanowa farba do zniszczonego drewna]Nowość od marki Bondex to najlepsze rozwiązanie do odnowy przedmiotów wykonanych z drewna. Zwykła lakierobejca, ze względu na transparentne wykończenie, nie ukryje niedoskonałości malowanej powierzchni. Nie pozwoli też zmienić koloru z ciemnego na jasny.

Bondex Renowacja – hybrydowa, alkidowo-poliuretanowa farba do zniszczonego drewna – posiada lekko kryjącą powłokę, która maskuje niedoskonałości drewna, zachowując przy tym jego naturalny rysunek. Dzięki aktywnej ochronie biologicznej, powłoka pomalowana farbą Bondex Renowacja jest odporna na działanie grzybów i zmiennych warunków atmosferycznych. Produkt zawiera kompozycję żywic alkidowo-poliuretanowych, które gwarantują długotrwałą odporność powłoki i wysoką przyczepność do podłoża – preparat zapewnia aż 12 lat ochrony drewna. Bondex Renowacja występuje w aż jedenastu modnych kolorach, np. białym, stalowym, miętowym, bordowym czy lawendowym.
REKLAMA:


Farba marki Bondex jest uniwersalna – możemy ją stosować do malowania elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Warto zaznaczy, że korzystanie z produktu jest niezwykle proste. Dzięki temu prace wykonamy samodzielnie, bez wsparcia specjalisty. Wystarczy usunąć wszelkie zanieczyszczenia, oszlifować i odpylić podłoże, a następnie zaaplikować produkt – zawsze zgodnie z kierunkiem słojów drewna. W efekcie, korzystając z dostępnych zasobów, możemy uzyskać świeży efekt i cieszyć się nową odsłoną starych przedmiotów.

Parametry użytkowe:
- Sposób nanoszenia: pędzel, wałek
- Nanoszenie drugiej warstwy: po 12 h
- Schnięcie: 24 h
- Wydajność przy jednej warstwie: do 13 m2/l
- Liczba warstw: 1–2
- Pojemność opakowania: 1; 2,5 l

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy
Nowości z firmy
Czytelnia firmy
Poradnik firmy
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt