chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Kolejny numer Baumit Magazyn

Kolejny numer Baumit Magazyn

16.01.2017
Do czytelników trafiło najświeższe wydanie Baumit Magazynu, a w raz z nim garść praktycznych porad, inspiracji i nowinek technologicznych. Półrocznik skierowany jest do wykonawców, architektów, inwestorów, dystrybutorów oraz przedstawicieli świata mediów, słowem do wszystkich zainteresowanych pomysłami z przyszłością i ciekawymi wydarzeniami z branży architektoniczno-budowlanej.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Nowe – piąte już – wydanie półrocznika firmy Baumit to przede wszystkim spora dawka informacji o nowych trendach czy technologiach budowlanych. Wiodącym tematem numeru jest energooszczędność, idąca w parze z ochroną środowiska i zdrowym mieszkaniem, przedstawiona w świetle zmian klimatycznych oraz nowych regulacji dotyczących izolacyjności przegród zewnętrznych.

W numerze przeczytamy także o pierwszych efektach pracy największego w Europie parku badawczego materiałów budowlanych – Baumit Viva, w którym prowadzone są testy skoncentrowane wokół przyjaznego mikroklimatu.
REKLAMA:


Kolejna porcja wiedzy jest o rozwiązaniach ułatwiających i usprawniających prace na budowie.

W wydaniu nie zabrakło także ciekawych wywiadów. Bohaterem jednego z nich jest Alex Venn, światowej klasy badacz kolorów, designer i artysta. Natomiast o odzieży roboczej w aspekcie komfortu i bezpieczeństwa pracy na budowie opowiada Hanna Pieścińska z Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego „SARA”.

Oprócz tego w magazynie znalazły się obszerne relacje z prestiżowych wydarzeń architektonicznych organizowanych przez firmę Baumit w minionym roku: Gali podsumowującej dwie ostatnie edycje ogólnopolskiego konkursu „Fasada Roku” oraz Gali wręczenia międzynarodowych nagród „Life Challenge Awards 2016”. Wydanie papierowe dystrybuowane jest wśród Przyjaciół i Partnerów biznesowych firmy Baumit nakładem 4000 egzemplarzy, natomiast wersja elektroniczna magazynu dostępna jest dla każdego na stronie firmy.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt