chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Primacol: Mieszkaj po swojemu

Primacol: Mieszkaj po swojemu

13.10.2016
Producent farb i chemii budowlanej marek Primacol i LuxDecor, firma Unicell Poland, uruchomiła na łamach serwisu Onet.pl nową sekcję specjalną. Witryna, której hasło przewodnie brzmi „Mieszkaj po swojemu”, jest dostępna pod adresem: http://kobieta.onet.pl/dom/mieszkajposwjemu/

Sekcja specjalna to nowo powstała podstrona portalu Onet.pl, która w całości dedykowana jest markom: Primacol Decorative, Primacol Professional i LuxDecor. Znalazły się tam artykuły eksperckie, porady na temat remontowania i urządzania wnętrz mieszkalnych oraz najważniejsze informacje na temat firmy Unicell Poland.
Chemia budowlana - Fot. Primacol
Fot. Primacol

Na łamach sekcji zaprezentowano najciekawsze murale, jakie przy użyciu farb marki Primacol powstały w przeciągu ostatnich dwóch lat. Szczegółowe opisy „krok po kroku” i nowo nakręcone filmy instruktażowe, prezentujące wykonanie poszczególnych efektów dekoracyjnych z Systemu Kreatywnej Dekoracji Primacol Decorative. Bardzo ciekawym dodatkiem są klipy, teledyski i imprezy, w trakcie których w niestandardowy sposób wykorzystano farby marki Primacol. Sekcja specjalna to także żywy organizm, który będzie zmieniał się na oczach użytkowników. Stopniowo będą pojawiać się nowe treści w poszczególnych zakładkach, ciekawostki branżowe oraz skierowany do użytkowników konkurs fotograficzny pt. „Pokaż jak mieszkasz”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na prezentowanej stronie. Liczymy, że przygotowane tam treści zdołają Państwa zainspirować i skutecznie pomóc na każdym etapie remontu. Mamy również nadzieję, że szerokie portfolio naszych produktów pozwoli Państwu na uzyskanie najbardziej wymarzonych efektów dekoracyjnych.
Przeczytaj również: Mania Dekorowania
REKLAMA:


Sekcja znajduje się pod adresem: http://kobieta.onet.pl/dom/mieszkajposwojemu/

Autor: Unicell International - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Unicell In
Nowości z firmy Unicell International
Czytelnia firmy Unicell International
Poradnik firmy Unicell International
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt