chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Konferencja - Zabezpieczenia przeciwwodne konstrukcji budowlanych

Konferencja - Zabezpieczenia przeciwwodne konstrukcji budowlanych

20.05.2016
Konferencja organizowana jest przez Saint-Gobain Weber Polska, dedykowana zaprawom technicznym. Odbędzie się w dniach 8-10 czerwca br. w hotelu Natura Mazur Resort & Conference**** w Warchałach k. Jedwabna (woj. warmińsko-mazurskie).

Gościem specjalnym spotkania będzie mgr inż. Jerzy B. Zembrowski - specjalista fizyki budowli. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Rzeczoznawca PZITS NOT w zakresie prac badawczo-studialnych w technice cieplnej. Od roku 1990 prowadzi autorskie Biuro Doradztwa Budowlanego BDB. Jest autorem ponad 80 publikacji zawodowych. Przeprowadził ponad 60 całodniowych wykładów dokształcających dla architektów i inżynierów w zakresie fizyki budowli i analiz energetyczno-ekonomicznych. Realizował doradztwo techniczne na prawie 2 tysiącach budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej w kraju i za granicą. Współpracuje z wieloma najlepszymi producentami materiałów budowlanych. Jest członkiem International Building Performancee Simulation Association - Oddział Polski Stowarzyszenia Symulacji Procesów Fizycznych w Budynkach. Od roku 2007 prowadzi serwis doradztwa budowlanego www.bdb.com.pl. W roku 2014 stworzył Budowlany Poradnik Interaktywny BPI.

Podczas konferencji polscy i zagraniczni eksperci z dziedziny zapraw technicznych opowiedzą i zaprezentują na żywo m. in. wysokiej klasy, innowacyjny system hydroizolacji weber.dry PUR SYSTEM (nowość na polskim rynku), a także sprawdzone i od lat cenione na rynku budowlanym systemy zabezpieczeń wodoszczelnych zbiorników i obiektów podziemnych, izolacji zawilgoconych murów oraz izolacji balkonów i tarasów.

Autor: weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy , weber
Nowości z firmy , weber
Czytelnia firmy , weber
Poradnik firmy , weber
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt