chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Nowości na rynku
Szukaj w nowościach:
chemia budowlana - ATLAS WODER SX
ATLAS WODER SX(12.08.22)
Nowa, uniwersalna hydroizolacja z efektem krystalizacji
chemia budowlana - Nowości produktowe w grupie antybakteryjnych posadzek żywicznych Flowfresh marki Flowcrete
Nowości produktowe w grupie antybakteryjnych posadzek żywicznych Flowfresh marki Flowcrete(26.07.22)
Nowe, gładkie posadzki typu wylewanego Flowfresh SL i Flowfresh ESD SL, o grubościach rzędu 2–3 mm. Dodatkowe warianty posadzek przeciwpoślizgowych Flowfresh SR, o zróżnicowanej płynności – dla łatwiejszej aplikacji. Wybrane systemy Flowfresh dostępne w wariantach Quick, w których warstwa zasadnicza wiąże znacznie szybciej niż w standardowych posadzkach.
Więcej nowości
sposób wyświetlania:
Pozostałe nowości na rynku

Gotowi na lato? My tak bo mamy Fast Specjal i Fast Specjal M w wersji letniej.

Coraz bardziej popularne wśród wykonawców są gładzie gotowe do użycia. Jest to między innymi tegoroczna nowość ROLL GIPSEL 696.

Oferta farb wewnętrznych firmy KREISEL rozrasta się o rozwiązania dla profesjonalistów. W tym roku do oferty wprowadzona zostaje FARBA LATEKSOWA PROFESSIONAL 015.

Środek przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji przedmiotów codziennego użytku ( klucze, telefony, klamki, kierownice samochodu itp.).

Beckers PRO to nowa linia profesjonalnych farb dla ekip wykonawczych wprowadzona na rynek przez markę Beckers. Obejmuje ona pełną gamę wysoce funkcjonalnych produktów do dekoracji i ochrony powierzchni na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, w tym wodorozcieńczalne farby do ścian i sufitów, emalie uniwersalne i farbę elewacyjną.

W odpowiedzi na zmieniające się trendy aranżacyjne, firma Greinplast zdecydowała się na poszerzenie oferty farb Greinplast Ceramic o 10 dodatkowych kolorów. Wśród nowych barw dominują odcienie szarości i beżu.

FAST F-SW jest matową farbą dyspersyjną na bazie potasowego szkła wodnego o wysokiej sile krycia. Dzięki reakcji chemicznej z podłożem farba wnika w jego strukturę tworząc trwałą i stabilną powłokę. Posiada doskonałą paroprzepuszczalności, dzięki czemu pomalowane podłoża zachowują swoje mineralne właściwości, umożliwiając pomieszczeniom utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu tj. ściany naturalnie przyjmują i oddają wilgoć z pomieszczenia. Ponadto farba posiada również wysoką odporność na mycie i szorowanie. Oferowana w jasnych kolorach zgodnie z FAST COLOR SYSTEM.

Farba podkładowa Fast Architect Base to produkt ograniczający wchłanianie przez podłoże farby nawierzchniowej, co przyczynia się do mniejszego jej zużycia. Stosowana jest jako podkład pod ciemne i jaskrawe kolory farb lub do przemalowywania ciemnych kolorów na jasne. Dzięki farbie podkładowej ściany staną się jednolite oraz pozbawione wszelkiego rodzaju smug. Stabilizuje podłoże oraz podnosi trwałość powłoki.

Farba szczególnie polecana do malowania sufitów, powierzchni ściennych mocno oświetlonych oraz posiadających drobne niedoskonałości takie jak: wybrzuszenia, nierówności, ślady po wałku, smugi itp. Niweluje wszelkiego rodzaju refleksy świetlne, a powierzchnia zachowuje głęboki, matowy efekt. Ekologiczna, lateksowa farba przeznaczona jest do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektów służby zdrowia i zakładów przemysłu spożywczego.

Na rynku pojawiła się właśnie nowa farba klasy premium - Beckers Väggfärg Élite do malowania ścian i sufitów. Dostępna jest w 20 gotowych, starannie wyselekcjonowanych kolorach, które pozwolą wykreować pełne smaku i elegancji wnętrza, w zgodzie z najbardziej aktualnymi trendami.

Takiej technologii dotąd w Polsce nie było!

Taśma malarska Washi – nowoczesne rozwiązanie prosto z Japonii

Uchwyt do wąłka z sytemem rotacyjnymDoskonały do malowania przy skosach, suficie czy podłodze.

MS SHARK, jeden z flagowych produktów Würth Polska, to elastyczny, wyjątkowo trwały klej do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno na powierzchniach gładkich, jak i porowatych...

Wszechstronny, wielofunkcyjny spray o różnorodnym zastosowaniu znacznie zwiększa komfort pracy i oszczędza miejsce przeznaczone na przechowywanie. Wyjątkowa formuła produktu Würth sprawia, że zapewnia on nie tylko ochronę przed korozją, ale sprawdza się także jako smar, odrdzewiacz, zmywacz oraz spray kontaktowy.
Jesteś w dziale:

Nowości produktowe

chemia budowlana - serwis dla hurtownikówchemia budowlana - serwis dla wykonawców
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt