chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bostik AQUASTOPP - błyskawiczne i trwałe rozwiązanie problemu wilgoci napierającej!

10.06.2024
Bostik znany jest z produkcji wysokiej jakości preparatów chemii budowalnej, a szczególne miejsce w porfolio produktowym zajmują skuteczne rozwiązania hydroziolacyjne, w tym preparaty do walki z wilgocią już istniejącą. Typowym przykładem takiego problemu jest napierająca woda, której nie można usunąć mechanicznie. W wyniku jej działania dochodzi do trwałego zawilgocenia ścian i murów, co ma negatywny wpływ na trwałość konstrukcji, a także sprzyja rozwojowi grzybów i pleśni.

Chemia budowlana - Fot. Bostik
Fot. Bostik

Jeżeli szukacie sposobu na SKUTECZNE rozwiązanie problemu wilgoci napierającej, to rekomendujemy szybki i efektywny system Bostik AQUASTOPP. Mówiąc krótko, jest to reaktywna bariera przeciw wilgoci, która trwale wiąże wodę napierającą, chroniąc konstrukcję budynku, w tym tynki i farby, przed jej destrukcyjnym działaniem. Bariera ochronna działa natychmiastowo, zatrzymując przecieki i powstrzymując wodę, zapewnia trwałą ochronę budynku przed zniszczeniem. Co istotne, aplikacja preparatów do hydroizolacji wchodzących w skład systemu AQUASTOPP jest prosta i szybka, nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Produkty mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków, a ponadto są bezpieczne dla ludzi i środowiska - nie zawierają szkodliwych substancji. To ich kolejna zaleta.

W razie awarii i nieszczelności kluczowe jest natychmiastowe działanie, dzięki temu zminimalizujecie szkody, a system Bostik AQUASTOPP błyskawiczne blokuje wyciek wody w ścianach i posadzkach, umożliwiając szybką naprawę instalacji lub kontynuację prac budowlanych.
REKLAMA:

System Bostik AQUASTOPP zawiera 3 rewelacyjne produkty:
⦁ BLOCK C901 TERRA SPECIAL: Szlam cementowy z dodatkami nieorganicznymi chroni przed szkodliwym wpływem wody, niezależnie od jej rodzaju (nienapierająca lub pod ciśnieniem).
⦁ BLOCK C902 TERRA XPRESS: Inteligentna zaprawa cementowa z aktywacją katalityczną. Preparat tworzy wiązanie po kontakcie z wodą. Szybko formuje trwałe i wodoszczelne połączenie, które jest odporne na mróz, sól drogową i warunki atmosferyczne.
⦁ BLOCK C903 TERRA LIQUID: Łatwy w aplikacji roztwór oparty na zmodyfikowanym krzemianie. Ten produkt wyróżnia się przyjaznością dla środowiska, ponieważ nie zawiera rozpuszczalników.

Bostik AQUASTOPP to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy szukają skutecznego i trwałego sposobu na pozbycie się problemu wilgoci napierającej. Z Bostik AQUASTOPP możecie cieszyć się suchym i bezpiecznym domem!

Więcej informacji na temat Bostik AQUASTOPP znajdziecie naszej na stronie internetowej:
https://www.bostik.com/poland/pl/blog/post/construction/emea/poland/hydroizolacja-od-wewnatrz/


Autor: Bostik - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt