chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

ATLAS SMS 15 i SMS 30 – ruch pieszy już po 3 h

20.04.2022
Każdy remont to walka z czasem, dlatego warto stawiać na szybkie i sprawdzone rozwiązania. W przypadku ATLAS SMS 15 płytki można układać już po 8 godzinach, a w przypadku ATLAS SMS 30 po 18 godzinach od wylania. Produkty różnią się także zakresem grubości warstwy – SMS 15 wyrównuje podłoża w zakresie 1-15 mm, co ma szczególnie duże znaczenie, gdy nie można za bardzo podnieść podłogi w stosunku do sąsiedniego pomieszczenia. W przypadku konieczności wyrównania podłoża o 30mm należy zastosować SMS 30.

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas
Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

ATLAS SMS 15 (samopoziomująca masa szpachlowa ) i SMS 30 (samopoziomujący podkład podłogowy ) to produkty które charakteryzuje szybkosprawność. Precyzyjne parametry techniczne gwarantują szybki przyrost wytrzymałości, umożliwiający ruch pieszy już po 3 godzinach od wykonania podkładu. Wykonawcy są więc w stanie skrócić wymagane przerwy techniczne i tym samym przyśpieszyć prowadzone prace. Oba podkłady mogą być stosowane w pomieszczeniach suchych pod płytki, panele, wykładziny, parkiet, posadzki epoksydowe.

Wytrzymałość i odporność


Wysoka wytrzymałość podkładów na ściskanie wynosi 25 MPa i zginanie 7MPa w przypadku ATLAS SMS 15 i ściskanie 30 MPa i zginanie 7MPa w przypadku ATLAS SMS 30. Bardzo niski skurcz liniowy ogranicza ryzyko pękania, odkształceń czy odspajania się podkładu od podłoży o niskiej spoistości. ATLAS SMS 15 i SMS 30 są przystosowane do aplikacji ręcznej i maszynowej przy czym wybór drugiej opcji daje gwarancję homogeniczności mieszanki.
REKLAMA:


ATLAS SMS 15 i SMS 30 są dostępne w 25 kg workach foliowych.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronie internetowej www.atlas.com.pl.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Najnowsze na forum
budka33
Awatar użytkownika
Postów: 576
Re: Panele fotowoltaiczne
data » 19.05.2022, 19:23
W dzisiejszych czasach, panele fotowoltaiczne to bardzo dobry wybór. Rachunki za prąd nas nie rozpieszczają, a będą coraz większe. Jeśli nie
Radecki
Awatar użytkownika
Postów: 823
Re: Odkurzacze przemysłowe
data » 19.05.2022, 15:51
Możesz rzucić okiem także na różne akcesoria do sprzątania - na przykład na takie węże i rury: https://erpixkarcher24.pl/145-weze-i-rury .
Radecki
Awatar użytkownika
Postów: 823
Re: Zdrowie - rehabilitacja
data » 19.05.2022, 15:50
Z różnymi schorzeniami możemy się spotkać. Jednym z nich może być na przykład zakrzepica. Poczytajcie więcej na ten temat tutaj:
Radecki
Awatar użytkownika
Postów: 823
Re: Łóżka do sypialni
data » 19.05.2022, 15:04
Na pewno trzeba też pomyśleć o zakupie odpowiedniego łóżka do sypialni. Jeśli masz więcej niewielkie mieszkanie to koniecznie zajrzyj tutaj:
dafne
Awatar użytkownika
Postów: 92
Re: Myślicie, że opłaca się kupić mieszkanie?
data » 19.05.2022, 14:58
a co myślicie o tej inwestycji firmy activa https://activa.pl/inwestycje/andromeda ? bardzo podoba mi się ten blok, rozkład mieszkań również
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt