chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje montażowe Dragon otrzymały „Nagrodę Konsumenta 2021”

03.02.2022
Żadne nagrody nie są tak przydatne dla przyszłych klientów i tak ważne dla producenta, jak te przyznawane przez dotychczasowych użytkowników jego produktów. Właśnie takie wyróżnienie otrzymała firma Dragon Poland – czołowy producent chemii budowlanej. To „Nagroda Konsumenta 2021” przyznana produktom z serii „Klej montażowy w kartuszu”.

Chemia budowlana - Fot. Dragon
Fot. Dragon

„Nagroda Konsumenta 2021” została przyznana produktom firmy Dragon Poland za wysoką jakość produktów i zadowolenie konsumenta. To sami konsumenci zdecydowali o tym, kto ją otrzyma. Głosowanie w tej sprawie zostało przeprowadzone przez Centrum Certyfikacji Produktów i Usług.

„Nagroda Konsumenta” to wyróżnienie przyznawane przez najbardziej krytyczną grupę świadomych odbiorców. Produkty oznaczone godłem „Nagroda Konsumenta” to te najczęściej wybierane i polecane przez konsumentów, którzy już z nich korzystali. Dzięki temu klienci poszukujący marki idealnej dla siebie mają pewność, że właśnie ten wyróżniony produkt ma szanse spełnić ich wysokie oczekiwania.
Chemia budowlana - Fot. Dragon
Fot. Dragon
Chemia budowlana - Fot. Dragon
Fot. Dragon

Najlepsza ekipa montażowa


Według organizatorów przedsięwzięcia, oznaczanie produktów prestiżowym godłem „Nagroda Konsumenta” uświadamia społeczeństwu, który produkt lub usługa spełnia szereg wymogów ważnych dla użytkowników, którzy je przetestowali. Ma to być drogowskaz dla niezdecydowanych konsumentów, który pomoże im w podjęciu słusznych decyzji związanych z zakupem.

Kleje montażowe firmy Dragon Poland, które otrzymały „Nagrodę Konsumenta 2021”, to preparaty przeznaczone do łączenia ze sobą elementów z drewna, metalu, ceramiki, szkła, sklejki, materiałów drewnopodobnych, korka, a także PCW, styropianu, poliuretanu oraz tworzyw sztucznych. Dzięki nim bez problemu można przymocować m.in. listwy dekoracyjne przysufitowe czy przypodłogowe, ekrany zagrzejnikowe, płytki dekoracyjne, listewki drewniane, plafony, wykładziny, panele podłogowe i ścienne, a także laminaty.

REKLAMA:

Firma Dragon Poland to producent wysokiej jakości wyrobów chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, działający na rynku od 50 lat. Firma posiada 90 dystrybutorów w całej Polsce, a swoje produkty dostarcza do 4,5 tysiąca sklepów. Jej wyroby eksportowane są także do dziesięciu innych krajów, głównie Włoch i państw Europy Środkowej i Wschodniej.
Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Najnowsze na forum
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 650
Re: Instagram, obrazkowe media społecznościowe
data » 16.08.2022, 6:47
W temacie medii społecznościowych warto jest pomyśleć o powierzeniu działań w tej sferze agencji social media, która wie jak skutecznie
ahowca
Awatar użytkownika
Postów: 258
firma kurierska
data » 15.08.2022, 22:54
Potrzebuję sprawdzonej firmy kurierskiej, która dotrzymuje terminów i nie jest droga. Kogo byście
ahowca
Awatar użytkownika
Postów: 258
spedycja
data » 15.08.2022, 22:48
Witajcie! Zastanawiam się jaką firmę spedycyjną wybrać - potrzebuję transportu międzynarodowego. Jesteście rozeznanie może w tym temacie i
ahowca
Awatar użytkownika
Postów: 258
palety kurierem
data » 15.08.2022, 22:41
Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone
ahowca
Awatar użytkownika
Postów: 258
Re: Drukarka dla firmy , porady
data » 15.08.2022, 21:58
W wielu branżach jak np. przemysł czy handel na pewno przydadzą się , bo jednak bardzo często operuje się na kodach kreskowych. Oczywiście
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2022 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt