chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Niezawodny klej do glazury i terakoty

19.11.2021
Płytki ceramiczne powszechnie cenione są za wysoką trwałość i estetykę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego kleju do ich montażu będą inwestycją na długie lata.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Bogata oferta płytek ceramicznych nierzadko sprawia, że wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnego wnętrza zajmuje więcej czasu, niż moglibyśmy przypuszczać. Pod uwagę musimy wziąć nie tylko walory dekoracyjne płytek, ale również ich parametry techniczne, takie jak antypoślizgowość czy odporność na ścieranie. Z tego powodu ostateczną decyzję z pewnością warto podjąć po konsultacji z fachowcem. Pamiętajmy także, że nawet wysokiej jakości płytki ceramiczne nie spełnią dobrze swojej funkcji, jeżeli popełnimy błędy podczas ich układania. Jedną z kluczowych kwestii w tym zakresie jest dobór właściwego kleju do płytek. Decydując się na klej do glazury i terakoty 24 A marki Soudal, zyskamy gwarancję, że okładzina płytkowa będzie solidnie i trwale zamontowana.

Klej 24 A firmy Soudal jest klejem na bazie dyspersji styrenowo-akrylowej, przeznaczonym do zastosowań wewnętrznych. Ma on znakomitą przyczepność do typowych podłoży budowlanych (m.in. do tynku, betonu, cegły, kamienia, drewna i płyt drewnopochodnych), wyróżnia się bardzo wysoką siłą spojenia oraz doskonale sprawdzi się przy klejeniu zarówno podłogowych, jak i ściennych płytek ceramicznych. Ze względu na wodoodporne właściwości z powodzeniem może być używany w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności. Ponieważ jest elastyczny w szerokim zakresie temperatur, powszechnie wykorzystuje się go do klejenia płytek na ścianach i podłogach z ogrzewaniem podłogowym. Co więcej, zalecany jest także do klejenie metodą „płytka na płytkę”, co oznacza, że nie musimy zrywać starej okładziny podczas prac remontowych.

REKLAMA:


Klej do glazury i terakoty 24 A marki Soudal jest ponadto całkowicie bezpieczny dla środowiska – nie tylko nie emituje szkodliwych związków lotnych, ale również oferowany jest w ekologicznym opakowaniu z tworzywa PCR, czyli tworzywa, które pochodzi z recyklingu i może być wielokrotnie przetwarzane.


Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Najnowsze na forum
Kamilla36
Awatar użytkownika
Postów: 486
Re: Pompa ciepła czy gaz
data » 01.12.2021, 3:13
Jeśli ja miałabym doradzać to bezdyskusyjnie wskazałabym pompę ciepła jako lepsze rozwiązanie. Bynajmniej u siebie na takie się
zenka
Awatar użytkownika
Postów: 742
Re: Brama garażowa ( Warszawa)
data » 01.12.2021, 1:53
Wybór odpowiedniej bramy garażowej gwarantuje późniejsze zadowolenie z jej użytkowania. Tym bardziej, że teraz na rynku jest sporo firm.
zuzannaanna
Awatar użytkownika
Postów: 415
Re: Psycholog
data » 01.12.2021, 1:43
Mi bardzo pomogli w Centrum Terapii Promitis - http://www.centrum-terapii.pl/ Chodziłam tam najpierw do psychiatry a później do psychologa.
janina43
Awatar użytkownika
Postów: 465
Re: Wyposażenie hali produkcyjnej
data » 01.12.2021, 1:01
Jakiś czas temu zajmowałam się szukaniem wyposażenia dla swojej hali, a teraz rozglądam się za firmą, która pomoże mi z całym moim
knif
Awatar użytkownika
Postów: 225
Re: Rachunki za prąd – jak je obniżyć?
data » 01.12.2021, 0:25
Tak w zasadzie to myślę, że wpływ na wysokość rachunków za prąd ma sama instalacja elektroenergetyczna więc w tym temacie radzę się
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt