chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

BEZPIECZNE USZCZELNIANIE KAMIENIA NATURALNEGO

23.09.2021
Kamień naturalny to wyjątkowo wytrzymały materiał wykończeniowy, który odznacza się wysokimi walorami dekoracyjnymi. Użycie nieodpowiedniego preparatu do klejenia i uszczelniania kamiennych elementów może jednak skutkować pojawieniem się przebarwień na ich powierzchni. Silirub MA marki Soudal uchroni nas przed niepotrzebnymi problemami.

Chemia budowlana - Fot. Soudal
Fot. Soudal
Kamienie naturalne cenione są przede wszystkim za elegancki wygląd, trwałość, a także łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Marmur, granit, trawertyn czy piaskowiec znajdują bardzo szerokie zastosowanie w branży wnętrzarskiej, dużą popularnością cieszą się również kamienie elewacyjne. Materiał ten współgra z różnymi stylami aranżacji, wprowadzając do pomieszczenia nutę surowego piękna. Kamienna posadzka, umywalka lub blat kuchenny doskonale odnajdują się w roli wyszukanej ozdoby. Aby elementy z kamienia naturalnego dobrze pełniły swoją funkcję dekoracyjną, należy pamiętać o zastosowaniu specjalistycznego kleju-uszczelniacza do ich montażu i spoinowania – niewłaściwy preparat może spowodować pojawienie się na surowcu nieestetycznych trwałych plam. Bezpiecznym rozwiązaniem jest Silirub MA firmy Soudal o utwardzaniu neutralnym, który nie odbarwia kamieni naturalnych.

Silirub MA to trwale elastyczny klej-uszczelniacz silikonowy, który ma perfekcyjną przyczepność do typowych podłoży budowlanych, zarówno gładkich, jak i porowatych. Wykazuje wysoką odporność na działanie wszelkich warunków atmosferycznych i promieniowania UV, a dzięki zawartości substancji grzybobójczych idealnie sprawdzi się w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności. Silibur MA powszechnie stosowany jest do spoinowania i klejenia ze sobą kamieni naturalnych, a także do montażu kamiennych elementów na różnych powierzchniach. Nie powoduje korozji metali i gwarantuje wysoce estetyczny efekt prac kamieniarskich, ponieważ dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

REKLAMA:


Ważną zaletę preparatu Silirub MA marki Soudal stanowi również łatwa aplikacja. Preparat ten jest gotowy do natychmiastowego użycia, a nakłada się go przy pomocy standardowego pistoletu do uszczelniaczy na suche i dokładnie oczyszczone podłoże (powierzchnie bardzo porowate należy dodatkowo zagruntować).

Autor: Soudal - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Najnowsze na forum
Greysowa
Awatar użytkownika
Postów: 126
Re: Nauka a książki
data » 17.10.2021, 11:13
A jak ze szkołą? W nauce najważniejsza jest szkoła, nauczyciele. Wybierajcie tylko dobre miejsca, najlepsze dla waszych dzieci. Ja po namowie
Kamilla36
Awatar użytkownika
Postów: 460
Re: Samochód nowy, czy używany?
data » 16.10.2021, 23:52
Już dwa razy zdarzało mi się kupować powypadkowy samochód na aukcjach i jest to dla mnie najkorzystniejsza opcja. Jest to opłacalne, a
marek81
Awatar użytkownika
Postów: 145
Re: Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką
data » 16.10.2021, 21:31
Czy można kupić taką armaturę w innym kolorze? Np.
marek81
Awatar użytkownika
Postów: 145
Re: Opakowania foliowe?
data » 16.10.2021, 21:30
My na potrzeby firmy zamawiamy regularnie spore ilości ekologicznych opakowań foliowych od Efekt. Polecam zapoznać się z ofertą:
Maks
Awatar użytkownika
Postów: 37
Re: Akcesoria do drukarek - Atramentówka
data » 16.10.2021, 19:49
Może warto skorzystać z https://neopak.pl/biuro/urzadzenia-biurowe Wiele urządzeń biurowych i nie
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt