chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

System TERMONIUM już budowlanym hitem sezonu 2021

03.09.2021
Kompletny System Ociepleń TERMONIUM Termo Organiki, którego najważniejszym elementem jest grafitowy styropian o najkorzystniejszym współczynniku przewodzenia ciepła – lambda (λ) 0,031 W/mK, ustanawia kolejne rekordy popularności. Eksperci są zgodni, że na wzrost jego sprzedaży zdecydowanie wpływa jakość oparta na najlepszych parametrach jego elementów, które są do siebie optymalnie dopasowane. Styropian klej, siatka zbrojąca, grunt i tynk integrują się w Kompletnym Systemie TERMONIUM, tworząc trwałą oraz bezpieczną ochronę cieplną budynku, zapewniającą oszczędność pieniędzy na ogrzewanie i prestiżową, ponadczasową estetykę.

Chemia budowlana - System TERMONIUM już budowlanym hitem sezonu 2021

System TERMONIUM to najlepszy wariant termoizolacji, cieszący się dużym zainteresowaniem inwestorów ocieplających dom w obecnym sezonie budowlanym.

Chemia budowlana - System TERMONIUM już budowlanym hitem sezonu 2021

Niespotykana oszczędność i komfort


Zastosowanie Systemu Ociepleń TERMONIUM na bazie grafitowego styropianu jest najbardziej efektywnym i rekomendowanym przez ekspertów rozwiązaniem termoizolacyjnym. System Termo Organiki ogranicza koszty ogrzewania, nawet o kilkadziesiąt procent, zapewniając inwestorowi oszczędność kilku tysięcy złotych rocznie w przypadku ocieplenia domu jednorodzinnego. Trwała i solidna termoizolacja gwarantuje komfort cieplny i optymalny mikroklimat domu, który bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie mieszkańców, nie tylko w sezonie grzewczym, ale również w upalne dni, izolując budynek przed nadmiernym nagrzewaniem.
Przeczytaj również: Ocieplamy dom
REKLAMA:


- Polacy coraz częściej stawiają na sprawdzoną jakość materiałów, szczególnie gdy budują lub ocieplają dom dla siebie. Wybierają wypróbowane rozwiązania, unikają ryzyka zakupu towarów o wątpliwych parametrach. Między innymi dlatego tak chętnie decydują się na System TERMONIUM, ponieważ kupując kompletny zestaw materiałów dostają gwarancję kompatybilności oraz trwałości tego rozwiązania. Otrzymują najlepszej jakości elementy do ocieplenia w komplecie, które współpracując ze sobą zapewniają bezpieczną, solidną i oszczędną ochronę domu - mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki.

Chemia budowlana - System TERMONIUM już budowlanym hitem sezonu 2021

Wszystkie składniki systemu TERMONIUM są produkowane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. W skład systemu Termonium wchodzą najwyżej jakości kompatybilne elementy: styropian Termonium, Plus Fasada, klej Termonium, grunt szczepmy Termonium, tynk silikonowy Termonium, siatka Termo Organika.

System od lidera rynku


System TERMONIUM dostarcza na rynek Termo Organika, największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tej branży przemysłu w Unii Europejskiej. Termo Organika jest niekwestionowanym liderem wśród producentów styropianu, który na polski rynek dostarcza najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków od ponad 20 lat. Kompletny System Ociepleń jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym. System Termo Organiki posiada zarówno Krajową Ocenę Techniczną, jak i Europejską Ocenę Techniczną oraz pierwszą w Polsce Rekomendację Techniczną i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

DLACZEGO KOMPLETNY SYSTEM OCIEPLEŃ TERMONIUM JEST HITEM SEZONU?


- Najlepsze parametry – wszystkie składniki Systemu Ociepleń TERMONIUM produkowane są w oparciu o zaawansowane, nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. Dzięki temu każdy z nich ma doskonałe parametry.

- Najlepsza izolacja – najwyższej jakości płyty styropianowe Termo Organiki o korzystnych wartościach współczynnika przewodzenia ciepła lambda (λ) skutecznie chronią dom przed stratami energii. Ich jakość została pozytywnie potwierdzona kontrolami Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

- Bezcenna synergia - wyjątkowa jakość systemu Termonium oparta o najwyższe parametry jego elementów, które nie tylko są do siebie dopasowane, ale wzajemnie się uzupełniają.

- Niekwestionowana oszczędność – zarówno w trakcie prac, ponieważ wszystko będzie zrobione szybko i sprawnie, jak i podczas eksploatacji, ponieważ nie będą potrzebne czasochłonne i kosztowne naprawy. I co najważniejsze – oszczędność na rachunkach za ogrzewanie, ponieważ wydatki będą niższe, nawet o kilka tysięcy złotych rocznie.- Dokumentacja – system Ociepleń TERMONIUM posiada Europejskie i Krajowe Oceny Techniczne oraz pierwszą w Polsce Rekomendację Techniczną i Jakości.

- Wsparcie techniczne – na stronie www.termoorganika.pl znajdują się wszystkie materiały ułatwiające pracę inwestorom: karty techniczne, rysunki, instrukcje i poradniki.

- Paleta możliwości – wiele wariantów ociepleń daje szerokie możliwości wyboru: ocieplenie nowego budynku, docieplenie budynku, który ocieplano kilkadziesiąt lat temu. Szeroki wachlarz możliwości dotyczy również wyboru struktury, jak i barwy tynku.
Przeczytaj również: Przygotuj dom do zimy
- Na każde warunki – zastosowanie systemu TERMONIUM daje gwarancję, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrały, a ocieplenie przez długie lata pozostanie estetyczne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

- Dostępność – System Ociepleń TERMONIUM jest dostępny na terenie całej Polski. Punkty dystrybucji można łatwo znaleźć na stronie internetowej Termo Organiki w zakładce „Gdzie kupić”.

- Spokój i pewność inwestora – wszystkie niezbędne elementy do optymalnego ocieplenia budynku kupujesz za jednym razem. Inwestor ma zapewnioną oszczędność pieniędzy i komfort cieplny domu.

Autor: Termo Organika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.5)

Najnowsze na forum
Radecki
Awatar użytkownika
Postów: 676
Re: Studia
data » 21.09.2021, 12:16
Podręczniki do nauki na studiach ma też w ofercie Księgarnia PZWL. Warto chociażby rzucić okiem na takie propozycje jak biochemia książka:
janina43
Awatar użytkownika
Postów: 409
Re: Szafa na wymiar
data » 21.09.2021, 11:10
Takie szafy na wymiar to świetne rozwiązanie. Ale warto pomyśleć o elementach, które jeszcze bardziej pomogą nam oszczędzić miejsce w
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 158
Re: Reklama firmy w sieci
data » 21.09.2021, 11:04
Obecnie jedną ze skuteczniejszych metod reklamy w sieci jest właśnie pozycjonowanie, pomaga wypromować firmę i dotrzeć do większej grupy
beatalisek
Awatar użytkownika
Postów: 70
Re: Remont mieszkania i dekoracje
data » 21.09.2021, 9:49
A co powiesz na panele tapicerowane - świetnie tkaniny do ich wykonania kupisz tutaj:
Ailis
Awatar użytkownika
Postów: 388
Re: Dodatkowa praca przez internet
data » 21.09.2021, 9:38
Każdy decyduje się na taki rodzaj pracy jaki mu najbardziej odpowiada. No z reguły tak to jest, bo znam wiele przypadków w przypadku których
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas „Rodzinnego Rajdu Rowerowego” w Rudnikach
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt