chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Sika Boom. Piany montażowe na każdą okazję

15.04.2021
Duża wydajność, szybkie tempo pracy, doskonałe właściwości uszczelniające i izolujące – m.in. tym charakteryzuje się cała rodzina produktów Sika Boom, z których chętnie korzystają zarówno profesjonaliści, jak i ludzie samodzielnie podejmujący wyzwania remontowo-budowlane.

Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika

Piana montażowa jest nieodzownym elementem wykorzystywanym podczas remontu czy budowy, gdy istnieje potrzeba mocowania, wypełniania, uszczelniania, klejenia oraz izolacji akustycznej i termicznej.
Na co przede wszystkim zwracają uwagę wykonawcy? Cenią sobie bezpieczeństwo jej aplikacji, wydajność oraz odpowiednią strukturę produktu.

Przy remoncie warto wykorzystać piany z linii Sika Boom – za marką stoi bowiem potężne doświadczenie na rynku chemii budowlanej. Sika jest największym na świecie dostawcą technologii poliuretanowych, które są stosowane nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, takich jak przemysł motoryzacyjny czy morski.
Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika
Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika

Piany, którym można zaufać


Warto zdecydować się na pianę, która będzie wydajna i pozwoli nam na szybkie tempo pracy, bez konieczności ciągłego jej przerywania po to, by sięgnąć po kolejne opakowanie. Rodzina produktów Sika Boom spełnia oba te wymagania – mówi Michał Gumiński, ekspert Sika Poland.

Piana montażowa, oprócz właściwości uszczelniających, także izoluje. Wszelkie rury lub krany wychodzące z budynku powinny być zabezpieczone. Po co? Po to, żeby zatrzymać powietrze dostające się z zewnątrz budynku. Produkty Sika Boom gwarantują zabezpieczenie ciepła dzięki spójnej, drobnokomórkowej strukturze, jaką piana uszczelniająca zachowuje po rozprężeniu.

Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika
Chemia budowlana - Fot. Sika
Fot. Sika

Produkt dopasowany do potrzeb


Rodzina Sika Boom to kilkanaście odmian pian montażowych w opakowaniach wężykowych i pistoletowych. Są one przeznaczone do różnych prac remontowo-budowlanych. Jednym z najpopularniejszych produktów jest uniwersalna piana Sika Boom 587 Całoroczna. Aplikuje się ją za pomocą pistoletu. Można ją stosować na zewnątrz, także w sezonie zimowym, w temperaturach od -10 do +35 °C. Poza wypełnianiem szczelin nadaje się także do uzupełniania ubytków i pustek, izolacji akustycznej i termicznej oraz uzupełniania przejść rur i przewodów. Do wypełnienia miejsc, które mogą być wrażliwe na nacisk, np. szczelin wokół ościeżnic okiennych i drzwiowych, najlepszym wyborem będzie Sika Boom 583 Okna i Drzwi, czyli piana uszczelniająca o niewielkim pęcznieniu wtórnym. Jej niekwestionowaną zaletą jest występowanie w opakowaniu pistoletowym także w obojętności XL (850 ml), które czyni ją najbardziej wydajną pianą na rynku.

REKLAMA:

Jeśli z kolei potrzebujemy produktu nie tylko do izolacji, ale także do klejenia – warto sięgnąć po Sika Boom 582 Foam Fix. Kiedy sprawdzi się klej w pianie? Przy przyklejaniu (wewnątrz i na zewnątrz) różnego rodzaju płyt, wełny skalnej czy niekonstrukcyjnych elementów budowlanych.

Ponadto każdy z produktów rodziny Sika Boom charakteryzuje się dobrą przyczepnością do wielu rodzajów materiałów budowlanych oraz możliwością swobodnego przycinania, szlifowania czy malowania utwardzonej piany. Ten szeroki wachlarz zastosowań czyni Sika Boom doskonałym sprzymierzeńcem każdej osoby zmagającej się z nawet z najbardziej wymagającym remontem czy budową.
Przeczytaj również: Nowa generacja pian montażowych
Autor: Sika - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Najnowsze na forum
Kamilla36
Awatar użytkownika
Postów: 345
Re: Dodatkowa praca przez internet
data » 09.05.2021, 1:38
Jeśli macie możliwość pracować stacjonarni, to ja raczej tą opcję bym wybrała. Wchodzicie sobie na stronę
moniqrzezniq
Awatar użytkownika
Postów: 48
Re: kontener na gruz
data » 08.05.2021, 21:35
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.s2mpolska.pl/oferta, która oferuję wynajem i sprzedaż kontenerów do
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 405
Re: dietetyk na dziecięcą otyłość
data » 08.05.2021, 21:02
Osobiście zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę takie opcje jak od SportFoodBox z racji tego ze nie mam czasu gotowac, bo
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 405
Re: Zdrowiej = szczuplej
data » 08.05.2021, 20:56
Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na takie możliwości, jak skuteczna w wydaniu SportFoodBox. Jestem już z nimi
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 405
Re: obiady
data » 08.05.2021, 20:55
Polecam w takim razie to na pewno warto wymienić SportFoodBox maja bardzo dobre, zbilansowane posiłki, można sobie wybrać kaloryczność diety a
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt