chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
wiadomości w chemia budowlana biznes w chemia budowlana prasa w chemia budowlana targi w chemia budowlana szkolenia w chemia budowlana ogloszenia w chemia budowlana ogloszenia w chemia budowlana
„Fit for 55” musi zapewnić bezpieczeństwo zrównoważonym inwestycjom
„Fit for 55” musi zapewnić bezpieczeństwo zrównoważonym inwestycjom(16.09.21)
Według przyjętego niedawno pakietu „Fit for 55” do 2030 r. Unia Europejska ma zredukować emisję o 55%
Śnieżka widzi powrót do trendów sprzed pandemii – podsumowanie I półrocza
Śnieżka widzi powrót do trendów sprzed pandemii – podsumowanie I półrocza (16.09.21)
Po boomie remontowym w maju i czerwcu ub.r. popyt na farby dekoracyjne i produkty do drewna powrócił do poziomów sprzed pandemii. Wyniki Grupy Śnieżka po I półroczu 2021 roku są niższe niż rekordowe osiągnięte rok wcześniej. Jednocześnie jej łączne przychody ze sprzedaży zwiększyły się względem przedpandemicznego 2019 roku.
V Europejskie Forum ETICS (on-line) już za moment!
V Europejskie Forum ETICS (on-line) już za moment!(16.09.21)
Na Forum, które będzie miało miejsce 16.09.2021r., prezentowane będą najnowsze, dostępne informacje na temat polityki Unii Europejskiej związanej z Zielonym Ładem i falą renowacji.
VII Międzynarodowa Konferencja ETICS. Zakończyła się kolejna inspirująca debata branży ociepleniowej VII Międzynarodowa Konferencja ETICS. Zakończyła się kolejna inspirująca debata branży ociepleniowej CEMEX Polska opublikował Deklarację Środowiskową za 2020 rokCEMEX Polska opublikował Deklarację Środowiskową za 2020 rok Austrotherm partnerem akcji ONKOODPOWIEDZIALNIAustrotherm partnerem akcji ONKOODPOWIEDZIALNI Wielki sukces Omeny!Wielki sukces Omeny! CEMEX na Terminalu LNG w ŚwinoujściuCEMEX na Terminalu LNG w Świnoujściu CIECH i Synthos Green Energy z energią jądrowąCIECH i Synthos Green Energy z energią jądrową Doktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi FischerDoktorat honoris causa przyznany prof. Klausowi Fischer Nauka i zabawa podczas „Lata z CEMEX”Nauka i zabawa podczas „Lata z CEMEX” Kończy się czas na zgłoszenie do konkursu Fasada Roku 2021Kończy się czas na zgłoszenie do konkursu Fasada Roku 2021 Kamienica Deskurów w RadomiuKamienica Deskurów w Radomiu 3 września – Dzień Wieżowców. Jakie posadzki sprawdzają się na parkingach drapaczy chmur?3 września – Dzień Wieżowców. Jakie posadzki sprawdzają się na parkingach drapaczy chmur? Osiedle Futuria w Mąślicach we WrocławiuOsiedle Futuria w Mąślicach we Wrocławiu Primacol wspiera Paraolimpijczyków i ogłasza kampanię pt. #bezograniczenPrimacol wspiera Paraolimpijczyków i ogłasza kampanię pt. #bezograniczen
Czytaj więcej wiadomości
„Fit for 55” musi zapewnić bezpieczeństwo zrównoważonym inwestycjom
„Fit for 55” musi zapewnić bezpieczeństwo zrównoważonym inwestycjom(16.09.21)
Według przyjętego niedawno pakietu „Fit for 55” do 2030 r. Unia Europejska ma zredukować emisję o 55%
Śnieżka widzi powrót do trendów sprzed pandemii – podsumowanie I półrocza
Śnieżka widzi powrót do trendów sprzed pandemii – podsumowanie I półrocza (16.09.21)
Po boomie remontowym w maju i czerwcu ub.r. popyt na farby dekoracyjne i produkty do drewna powrócił do poziomów sprzed pandemii. Wyniki Grupy Śnieżka po I półroczu 2021 roku są niższe niż rekordowe osiągnięte rok wcześniej. Jednocześnie jej łączne przychody ze sprzedaży zwiększyły się względem przedpandemicznego 2019 roku.
CEMEX Polska opublikował Deklarację Środowiskową za 2020 rok
CEMEX Polska opublikował Deklarację Środowiskową za 2020 rok(14.09.21)
EMAS to prestiżowy unijny system ekozarządzania i audytu, który skupia organizacje działające w myśl zasad zrównoważonego rozwoju. CEMEX Polska uczestniczy w systemie od 2011 roku i z tej okazji już po raz dziesiąty udostępnia Deklarację Środowiskową, która w tym roku obejmuje wszystkie zakłady cementowe firmy.
Austrotherm partnerem akcji ONKOODPOWIEDZIALNIAustrotherm partnerem akcji ONKOODPOWIEDZIALNI Wielki sukces Omeny!Wielki sukces Omeny! CEMEX na Terminalu LNG w ŚwinoujściuCEMEX na Terminalu LNG w Świnoujściu CIECH i Synthos Green Energy z energią jądrowąCIECH i Synthos Green Energy z energią jądrową Jak przygotować się do remontu mieszkania?Jak przygotować się do remontu mieszkania? Rząd napędza koniunkturę w budowlance, ale na zapłatę faktury trzeba tam czekać długoRząd napędza koniunkturę w budowlance, ale na zapłatę faktury trzeba tam czekać długo Skanska wdraża beton o obniżonym śladzie węglowymSkanska wdraża beton o obniżonym śladzie węglowym AkzoNobel i jego marka Sikkens kontynuują współpracę z producentem samochodów Mercedes-Benz w Chinach i IndonezjiAkzoNobel i jego marka Sikkens kontynuują współpracę z producentem samochodów Mercedes-Benz w Chinach i Indonezji Lafarge zakończył proces zakupu POLCALCLafarge zakończył proces zakupu POLCALC Produkcja sprzedana polskiego przemysłu chemicznego za 2020 r. – najnowsze dane GUSProdukcja sprzedana polskiego przemysłu chemicznego za 2020 r. – najnowsze dane GUS Soudal buduje fabrykę w BelgiiSoudal buduje fabrykę w Belgii CEMEX rozszerza portfolio Vertua® o niskoemisyjny cement potwierdzając swoje zobowiązania w obszarze działań na rzecz klimatuCEMEX rozszerza portfolio Vertua® o niskoemisyjny cement potwierdzając swoje zobowiązania w obszarze działań na rzecz klimatu AkzoNobel ogłasza zamiar przejęcia Grupo Orbis i zwiększenia udziału rynkowego w Ameryce Południowej i ŚrodkowejAkzoNobel ogłasza zamiar przejęcia Grupo Orbis i zwiększenia udziału rynkowego w Ameryce Południowej i Środkowej Społeczne Agencje Najmu - co warto o nich wiedzieć?Społeczne Agencje Najmu - co warto o nich wiedzieć? Raport z badań Enel X: Polski przemysł chemiczny wobec transformacji energetycznejRaport z badań Enel X: Polski przemysł chemiczny wobec transformacji energetycznej
Nowy numer Głosu PSB nr4/2021
Nowy numer Głosu PSB nr4/2021(03.08.21)
W Głosie PSB nr4/2021 polecamy "Nowoczesne i dobrze dobrane pokrycia dachowe, rynny i okna dachowe"
Nabierz sił we własnym domu – nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne!
Nabierz sił we własnym domu – nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne!(10.06.21)
Czy da się we wnętrzach stworzyć klimat podobny do tego, którym możemy raczyć się, przebywając w górach, nad morzem lub w pobliżu wodospadu, gdzie powietrze jest najświeższe? Okazuje się, że tak! O tym, jak to możliwe, przeczytacie na łamach najnowszego wydania Baumit Magazynu. Zobaczcie, co jeszcze interesującego znajdziecie w numerze!
Warto przeczytać w Głosie PSB nr3/2021 o stropach, kominach, wentylacji i rekuperacji
Warto przeczytać w Głosie PSB nr3/2021 o stropach, kominach, wentylacji i rekuperacji(31.05.21)
W majowo-czerwcowym numerze Głosu PSB W temacie numeru publikujemy pt. „Jaki wybrać strop, komin, system wentylacji i rekuperacji do domu?” artykuły zawierające porady ekspertów nt. doboru materiałów i systemów, aby zapewniały inwestorowi bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania całego budynku z firm: PEBEK, IBF, DOSPEL oraz VENTS Group.
BUDMA W DOBRZE ZNANYM TERMINIE
BUDMA W DOBRZE ZNANYM TERMINIE(28.05.21)
Trzydziesta, jubileuszowa edycja BUDMY odbędzie się w dniach od 1 do 4 lutego 2022 roku.
19 Targi Grupy PSB w formie on-line
19 Targi Grupy PSB w formie on-line(15.03.21)
Ze względu na pandemię, największe targi branżowe Grupy PSB odbyły się również w formie on-line. Podczas których partnerzy Grupy PSB nie ruszając się z biura mogli zawrzeć kontrakty biznesowe o łącznej wartości 328 mln zł.
Konsumenci wybrali najbardziej innowacyjne produkty minionych dwu lat
Konsumenci wybrali najbardziej innowacyjne produkty minionych dwu lat(18.12.20)
Energooszczędne okna dachowe, inteligentne roboty do recyklingu czy naturalne smakołyki dla koni – to tylko niektóre produkty nagrodzone prestiżowym Złotym Medalem Wybór Konsumentów 2019 i 2020. Nagrody trafią w sumie do 38 firm.
NAJBLIŻSZE TARGI:
[01.01.1970]
[01.01.1970]
[01.01.1970]
Rusza rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Szkolnych Talentów – programu mentoringowego dla m.in. dzieci pracowników CIECH
Rusza rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Szkolnych Talentów – programu mentoringowego dla m.in. dzieci pracowników CIECH(16.08.21)
Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Szkolnych Talentów – wyjątkowego programu mentoringu edukacyjnego dla dzieci pracowników Grupy CIECH, a także innych spółek Grupy Kulczyk Investments.
Webinaria
Webinaria(05.07.21)
Najczęstszą formą aktywności „SIPUR” w pierwszym półroczu 2021 był udział przedstawicieli Związku w tzw. webinariach dla profesjonalistów budowlanych.
Tikkurila organizuje letnie porady projektantów wnętrz
Tikkurila organizuje letnie porady projektantów wnętrz(28.06.21)
Tikkurila rozpoczęła serię bezpłatnych konsultacji kolorystycznych z profesjonalnymi projektantami wnętrz. Organizowane są one w sieci Leroy Merlin w 15 miastach Polski i odbywają się piątki i w soboty od końca czerwca do połowy września br. To już kolejny cykl letnich spotkań, kiedy designerzy Tikkurila udzielają Polakom porad w zakresie doboru kolorystyki we wnętrzach.
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA:
ILOŚĆ OGŁOSZEŃ W/G REGIONÓW
 war-maz: 5   zachpom: 5   pom: 5   podl: 5   wlkp: 7   kuj-pom: 5   maz: 73   lubel: 5   łódz: 5   lubu: 5   dlnśl: 5   opol: 5   świę: 5   podk: 5   ślą: 6   mał: 5 
PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
w ofercie: w nazwie firmy: po miejscowości:
ILOŚĆ FIRM W/G REGIONÓW SZUKAJ FIRM W/G PARAMETRÓW:
 war-maz: 3   zachpom: 5   pom: 9   podl: 2   wlkp: 33   kuj-pom: 15   maz: 92   lubel:    łódz: 24   lubu: 4   dlnśl: 33   opol: 3   świę: 11   podk: 20   ślą: 36   mał: 25 
nowości na rynku baza produktów przeglądy produktów
Aqua Blocker® od Bostik
Aqua Blocker® od Bostik(01.09.21)
Niezawodna hybrydowa izolacja przeciwwodna
Nowość! Kauczuk BOSTIK Perfect Seal Dach & Komin - doskonale odporne uszczelnienie dekarskie
Nowość! Kauczuk BOSTIK Perfect Seal Dach & Komin - doskonale odporne uszczelnienie dekarskie(11.08.21)
Wiodący na świecie specjalista w zakresie chemii budowlanej – firma Bostik – opracowała uniwersalny, dekarski uszczelniacz kauczukowy BOSTIK Perfect Seal Dach & Komin. Dzięki innowacyjnej technologii, produkt ten jest całkowicie odporny na grzyby i pleśń, promieniowanie UV oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne, dodatkowo będąc kompatybilnym z bitumami oraz różnego rodzaju materiałami budowlanymi.
TECHNOLOGIA TERMOREGULACJI
TECHNOLOGIA TERMOREGULACJI(09.08.21)
Efekt termoregulacji pomieszczenia można uzyskać dzięki odpowiednim produktom: tynkom 955 i 655.
Jedynka Grunt - nowa uniwersalna farba podkładowa Jedynka Grunt - nowa uniwersalna farba podkładowa SUPERGRIP FAST CURE H910 od Bostik - najszybszy klej jednoskładnikowySUPERGRIP FAST CURE H910 od Bostik - najszybszy klej jednoskładnikowy Klej Gipsowy RIGIPS. TAK TRZYMAĆ! Poznaj Klej gipsowy Rigips w nowej ulepszonej formuleKlej Gipsowy RIGIPS. TAK TRZYMAĆ! Poznaj Klej gipsowy Rigips w nowej ulepszonej formule Taśma Budowlana GOLIATHTaśma Budowlana GOLIATH Kij DolphinXtender SYSTEM DX180Kij DolphinXtender SYSTEM DX180 Nowość! Bostik FP 340 PIPE WRAP – elastyczna opaska przeciwpożarowa na bazie grafituNowość! Bostik FP 340 PIPE WRAP – elastyczna opaska przeciwpożarowa na bazie grafitu Uchwyt DolphinRoller - MINI SYSTEM 10 cmUchwyt DolphinRoller - MINI SYSTEM 10 cm Uchwyt aluminiowy 25 cmUchwyt aluminiowy 25 cm Taśma Tynkarska 30 dni z nadrukiem firmowymTaśma Tynkarska 30 dni z nadrukiem firmowym Nowość! Bostik FLEXPRO PU811 – elastyczne uszczelnienie dachu, elewacji i posadzki Nowość! Bostik FLEXPRO PU811 – elastyczne uszczelnienie dachu, elewacji i posadzki GIPSAR Go! Kontroluj pracę i ciesz się idealnie gładką powierzchniąGIPSAR Go! Kontroluj pracę i ciesz się idealnie gładką powierzchnią Komfortowe spoinowanie i szpachlowanie z marką RigipsKomfortowe spoinowanie i szpachlowanie z marką Rigips Nowość! PALLMANN PALL X-FILLER – stary parkiet jak nowy!Nowość! PALLMANN PALL X-FILLER – stary parkiet jak nowy!
Czytaj więcej o nowościach
Fotoreportaż
Wywiady, opinie, komentarze
Kolory wnętrz kształtują nasz nastrój Kolory wnętrz kształtują nasz nastrój
Wywiad z Karen Haller, autorką książek i międzynarodowym autorytetem w dziedzinie psychologii koloru i projektowania. Ekspertka udziela konsultacji i prowadzi ...
Nowa inwestycja Sopro nabiera tempa! Nowa inwestycja Sopro nabiera tempa!
Wywiad z Jackiem Stalką, Prezesem Zarządu Sopro ...
Mamy wiernych klientów, którzy nas wspierają Mamy wiernych klientów, którzy nas wspierają
O potencjale firmy, sprawnym działaniu w zespole, nowościach, eksporcie i pozyskiwaniu klientów, a także o fascynacji naszym krajem z Michaelem Krausem prezesem ...
Galerie
Brillux ..więcej niż farba
Brillux ..więcej niż farba(07.08.13)
Od pewnego czasu możemy zauważyć coraz liczniej pojawiające się na polskim rynku budowlanym produkty niemieckiej marki Brillux.
Tynki w systemach dociepleń
Tynki w systemach dociepleń(01.03.17)
Tynk stanowi zewnętrzną warstwę systemu ETICS. Jego głównym zadaniem jest osłona pozostałych warstw przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych...
Profesjonalne zabezpieczenie płyty balkonowej. Trwałość gwarantowana na lata
Profesjonalne zabezpieczenie płyty balkonowej. Trwałość gwarantowana na lata(06.06.12)
Obserwujemy obecnie wzmożoną aktywność firm budowlanych w zakresie wznoszenia nowych obiektów...
Systemy dociepleń (ETICS) na styropianie
Systemy dociepleń (ETICS) na styropianie(08.05.17)
Najpopularniejsze systemy ETICS na styropianie dostępne na polskim rynku
maszyny w chemia budowlana narzędzia w chemia budowlana akcesoria w chemia budowlana
Poradnik
Czytelnia
Sonda
Wybierz najpopularniejszą markę oferującą kleje do ceramiki
Alpol
Atlas
BASF
Baumit
Bolix
Cekol
Ceresit/Henkel
Fast
Inter-Grąd
Knauf Bauprodukte
Kreisel
Mapei
Sopro
Weber, Weber Deitermann
Sika
TYTAN / Selena
Quick-mix
Bostik
Botament
Najnowsze na forum
agi23
Awatar użytkownika
Postów: 197
Re: Przeprowadzka do Krakowa
data » 16.09.2021, 20:37
Dla osób z okolic Warszawy polecam JAPA : https://przeprowadzki-warszawa.com.pl/ Przeprowadzki z nimi to czysta przyjemność! Dodatkowo są bardzo
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 536
Re: Okno w domku drewnianym
data » 16.09.2021, 16:19
No to i okna powinny być drewniane, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości to na pewno warto sprawdzić topowe marki które cechują się dobrymi
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 536
Re: Moskitiera na okno
data » 16.09.2021, 16:19
Jeżlei chodzi o moskitiery to na pewno warto zadbać o wysoką jakość i dobre przyczepienie ich, aby nie trzeba było co chwilę poprawiać i
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 536
Re: Pokrycia dachowe tytan-cynk
data » 16.09.2021, 16:14
Jeżeli rozważacie jakie pokrycie dachowe będzie dla Was najbardziej optymalne, to koniecznie sprawdźcie również możliwości jakie w swojej
Kokin33i
Awatar użytkownika
Postów: 536
Re: Blachodachówki
data » 16.09.2021, 16:11
W mojej opinii dwoma najlepszymi opcjami są dachówki ceramiczne oraz cementowe. W przypadku Braas są to naprawdę piękne materiały o dużej
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2021 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt